Розпорядження


Герб України - сайт Чигиринської міської ради

УКРАЇНА

Чигиринська міська рада

Черкаської області

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


21.07.2011 № 48-02-02


Про виконання Закону України

«Про доступ до публічної інформації»

Відповідно до пункту 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 14, 16 Закону України "Про доступ до публічної інформації", з метою забезпечення права громадян на доступ до інформації, що знаходиться у володінні міської ради та її виконавчого комітету:

1. Затвердити:

1.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Чигиринська міська рада та її виконавчий комітет (Додаток 1).

1.2. Перелік відомостей, які становлять службову інформацію (Додаток 2).

2. Затвердити зразки форм для подання інформаційного запиту у письмовій формі від юридичних і фізичних осіб та об'єднань громадян на отримання публічної інформації у виконавчому апараті міської ради (Додатки 3-5).

3. Призначити відповідальною особою з питань запитів на інформацію, що знаходиться у володінні міської ради та її виконавчого комітету Олійник Людмилу Павлівну, спеціаліста з питань контролю та зв’язків з громадськістю.

4. Передбачити в посадових обов’язках спеціаліста з питань контролю та зв’язків з громадськістю відповідальність за реєстрацію,опрацювання, систематизацію, аналіз запитів для отримання публічної інформації, своєчасний їх розгляд та контроль щодо задоволення запиту на інформацію, а також надання консультацій під час оформлення запиту на інформацію, що знаходиться у володінні міської ради та її виконавчого комітету.

5. Визначити наступні шляхи та встановити спеціальні місця для надання публічної інформації: районна газета «Чигиринські вісті», робочий стенд у приміщення міської ради на другому поверсі.

6. Визначити:

- спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, для прийняття письмових інформаційних запитів кабінет № 8 в приміщенні міської ради (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького,19);

- телефонний номер (04730) 2-59-77 для прийняття запитів на інформацію, поданих в усній формі;

- номер факсу (04730) 2-59-63 для прийняття запитів на інформацію, поданих факсом та надання на них відповідей;

- електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для прийняття запитів на інформацію, поданих в електронній формі, та надання на них відповідей.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами міськвиконкому Іващенко Л.Ф.

 

Міський голова                                                                              О.С.Тимченко


Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Чигиринської міської ради

Повернутися на головну сторінку.