Вітання до Дня підприємця

Четвер, 30 серпня 2018.

369

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом – Днем підприємця!

Підприємництво відіграє одну з найголовніших ролей у розвитку економіки нашої країни. Ваша діяльність наповнює державну скарбницю та дозволяє вирішувати ряд найактуальніших проблем економічної та соціальної галузей. А в складний для нашої батьківщини час, ви стали ще й помічниками, які підтримують нашу армію та родини, що опинились в складних життєвих обставинах.

Стати підприємцем вам допомагають праця і вміння досягати поставлених цілей. Підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Підприємництво — це талант і, водночас, велика праця, гідна пошани і підтримки.

Дорогі підприємці! Щиросердечно вітаю вас з професійним святом. У цей сонячний осінній день прийміть побажання здоров’я і сімейного затишку. Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес — стабільним і процвітаючим. Бажаю знайти і міцно зайняти своє місце в економіці міста, втілювати в життя нові ідеї та проекти.

Кожен з Вас займається по-справжньому важливою і відповідальною роботою. Будьте мудрими у своїх рішеннях. Успіхів усім вам та удачі.

З повагою,

секретар міської ради Олександр Іванов