Увага! Громадське обговорення

Понеділок, 24 вересня 2018.

   Питання участі громадськості в житті громади стає все більш актуальним у сучасному українському суспільстві. Активні громадяни хочуть мати можливості впливати на рішення громади, міста, ОТГ і нести спільну відповідальність за їх реалізацію. Як показують соціальні опитування, люди готові бути активними членами соціуму та комунікувати з владою, сприяти розбудові громади, де вони проживають, проте часто не мають реальних і дієвих інструментів. 
   Одним з інструментів участі громадян в житті міста є "Програма розвитку громадянського суспільства", проект якої розробила робоча група у складі представників Громадської ради при Чигиринській міській раді та Чигиринській РДА і депутатів Чигиринської міської ради. 
  Проект оновленої Програми передбачає:
- активну участь молоді у формуванні політики на місцевому рівні ( молодіжні центри/ХАБи, молодіжні ради/парламенти);
- запровадження конкурсу соціальних проектів у місті;
- організацію та проведення форуму НУО;
- створення ресурсно-тренігового центру для ГО;
- впровадження Громадського бюджету (бюджет участі). 
   Громадська рада при Чигиринській міській раді ЗАПРОШУЄ представників влади та місцевого самоврядування, депутатів Чигиринської міської ради, керівників, членів громадських організацій та ініціативних груп, лідерів молодіжних органів управління 
(шкільний та студентський парламент) до ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ проекту "Програми розвитку громадянського суспільства"(оновлений варіант). 
  Проект Програми, план заходу та організаційні питання (дата, місце, час проведення) відібраним учасникам буде надіслано на електронні адреси. 
  Кількість учасників обмежена. 
  Участь за відбором через аплікаційну форму: https://goo.gl/forms/m7PIVW3hqQB6bfgI3
  Реєстрація триває до 28 вересня 2018 року.