Увага! Громадське обговорення

Понеділок, 06 серпня 2018.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення проекту рішення

«Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  розпорядження Чигиринського міського голови від 07 серпня 2018 року № 232-02-12 «Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад», з метою отримання від членів Чигиринської громади пропозицій і зауважень щодо прийняття зазначеного проекту рішення, проводиться громадське обговорення.

  На громадське обговорення виноситься проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлений спільною робочою групою.

  Організатор громадського обговорення: робоча група з підготовки та проведення громадського обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», створена розпорядженням міського голови від 07.08.2018 № 231-02-12.

  Громадське обговорення буде проводитися серед жителів міста Чигирин та селища Чернече – о 14 год.30 хв. 07 серпня 2018 року в приміщенні Будинку рад та державних установ за адресою: вулиця Б.Хмельницького, 26.

Відповідальна особа – Сухих М.М.

Після завершення громадського обговорення, всі пропозиції (зауваження), що надійшли під час громадського обговорення, подадуться до Чигиринської міської ради на наступну сесію для прийняття рішення «Про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

За додатковою інформацією звертатися за тел. 066-131-70-50.

Іванов О.В., секретар міської ради