Увага! Громадське обговорення!!!

Вівторок, 22 травня 2018.

Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану території ПП «РЕНТПЛЕЙС» площею 0,0925 га, на одній частині земельної ділянки площею 0,0633га цільове призначення не міняється, залишається під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, на другій частині площею 0,0189 га змінити цільове призначення на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для можливої реконструкції існуючого житлового будинку під розміщення аптеки і магазину в межах Чигиринської міської ради по вул. Б.Хмельницького, 42 в м. Чигирин Черкаської області.

      Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2016 № 70-10/VII «Про розроблення детального плану території по вул. Б.Хмельницького, 42 в м. Чигирин Черкаської області.». 

      Розробник детального плану  територій КПВАПП «ОБЛАРХБЮРО»

    З проектом детального плану територій площею 0,0189 га, по зміні цільового призначення із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ПП «РЕНТПЛЕЙС» в межах Чигиринської міської ради по вул. Б.Хмельницького, 42 в м. Чигирин Черкаської області, можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11, телефони для довідок (04730) 2-59-96, 2-59-77, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 22 травня 2018 року по 20 червня 2018 року.

    Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

      Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

      Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 14 березня 2018 року о 12.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   

      Запрошуємо мешканців міста прийняти участь у конференції