Увага! Громадське обговорення!!!

Вівторок, 19 грудня 2017.

   Чигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0986 га, з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Швець Володимира Сергійовича в межах Чигиринської міської ради по вул. Вільного Козацтва, 32 в м. Чигирин Черкаської області.

  Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 15.11.2017 № 358-34/VII «Про розроблення детального плану території по вул. Вільного Козацтва, 32 в м. Чигирин Черкаської області.». 

  Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

 З проектом детального плану територій площею 0,0986 га, з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Швець Володимира Сергійовича в межах Чигиринської міської ради по вул. Вільного Козацтва, 32 в м. Чигирин Черкаської області, можна ознайомитися у  відділі житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11, телефони для довідок (04730) 2-59-96, 2-59-77, а також за вказаною адресою приймаються пропозиції та зауваження щодо детального плану територій, термін подання яких з 19 грудня 2017 року по 17 січня 2018 року.

  Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території мають право подавати:

 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

   Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

   Конференція по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудеться 17 січня 2018 року о 12.00 в адмінприміщенні міської ради за адресою: 20901, м. Чигирин, Черкаської області, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   

   Запрошуємо мешканців міста прийняти участь у конференції