У центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій

Понеділок, 01 жовтня 2018.

Кожного місяця фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводять міні-ярмарки вакансій за участю працедавців району, в яких є потреба в кадрах. Фахівці Центру інформують безробітних про наявні вакансії та можливість особисто поспілкуватися з працедавцем (або з представником підприємства).

27 вересня 2018 року у приміщенні Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «ЛЕОНІ», на який були запрошені  безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Шукачам роботи пропонувались вакантні посади: «монтер кабельного виробництва»,  «оператор технологічного устаткування» для роботи на заводі у Львівській області.

У заході взяли участь представник  ТзОВ «ЛЕОНІ»  та 20 осіб з числа безробітних та 6 осіб жителів м. Чигирин.

«ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» - найпотужніший інвестиційний проект німецького концерну LEONI AG в Україні та є яскравим прикладом тісної економічної, інвестиційної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. В розбудову українського проекту інвестовано близько 65 млн. євро і завод успішно функціонує на українському ринку праці вже 15 років, забезпечуючи роботою понад 7350 працівників (станом на серпень 2018 року). На підприємстві діє заохочувальна система винагород за інноваційні ідеї та пропозиції покращення продуктивності виробництва. ТзОВ «ЛЕОНІ» пропонує стабільну заробітну плату (~ 9700 грн.), попереднє навчання, безкоштовні доїзди з/до місця праці, медичне страхування, пільгове харчування. Підприємство забезпечує працівників проживанням у курортному містечку Моршин та надає можливість навчання на заводах ЛЕОНІ у Румунії»,- зазначив під час зустрічі представник ТзОВ «ЛЕОНІ».

По закінченню ярмарку 4 чол. зацікавилися рекомендованими вакансіями на підприємстві,  та отримали запрошення на співбесіду безпосередньо з керівництвом підприємства.