У боротьбі за перемогу тріумф здобула кмітливість

Субота, 29 грудня 2018.

29.12.18

На Чигиринщині в рамках проведення акції «Випускник 2019», за ініціативи районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та відділу освіти районної державної адміністрації, проведено профорієнтаційний КВК «Обери професію».

Головним конкурсним завданням учасників команд «Чигиринські работяги» та «Ми з майбутнього» – учнів Чигиринського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2" було презентувати професії та спеціальності, що є актуальними на ринку праці регіону.

З вітальним словом до учнівської молоді звернулася директор районної філії Світлана Коршунова, яка зазначила, що правильний та виважений вибір професії є запорукою впевненості в майбутньому. «Коли людина займається улюбленою справою, є затребуваною та має гідну заробітну плату – це найкращий шлях до того, щоб любити життя», - наголосила вона.

Змагання між учасниками протягом п’яти конкурсних етапів проходило у напруженій боротьбі. У ході завдань «Візитівка», «Конкурс капітанів» та «Домашня робота» молодь звернула увагу глядача на важливість правильного вибору професійного фаху.

Переможцем КВК «Обери професію», з мінімальною перевагою, було обрано команду «Ми з майбутнього».