Співпраця Чигиринської районної філії з Територіальним центром соціального обслуговування

Середа, 10 жовтня 2018.

   Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем літніх людей, інвалідів, а й з болем, нуждою часто з горем. Соціальні робітники відчувають життєвий пульс суспільства і люди вірять їм, йдуть до них з впевненістю у тому, що знайдуть співчуття, підтримку і вирішення своїх проблем. Ця професія, що передусім визначається категоріями добра й милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям. Роботи, які проводяться в Територіальному центрі є суспільно корисними і можуть виконуватися шляхом організації громадських робіт.

   Чигиринської районної філією Черкаського обласного центру зайнятості з початку року на умовах співфінансування з Територіальним центром заключено три договори «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації» та залучено 17 осіб. 

   «Безробітні, які приймають участь в громадських роботах здійснюють догляд за одинокими  непрацездатними особами, у тому числі особами похилого віку та допоміжні роботи у територіальному центрі. Одними з кращих є такі безробітні: Дядченко Валентина, Кисловська Надія, Магда Олександр, Кузьменко Олександр», - зазначив директор Територіального центру Андрій Заїченко.

   З метою подальшого розвитку громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку району Чигиринська районна філія й надалі тісно співпрацюватиме з Територіальним центром соціального обслуговування в даному напрямку.