Школа Активної Молоді в Чигирині!

Середа, 29 листопада 2017.

У вересні-листопаді 2017 року в Чигирині був реалізований соціальний проект «Школа Активної Молоді».

   Школа Активної Молоді – це унікальний проект неформальної громадянської освіти для молодого покоління Чигирина. Школа являє собою курс тренінгових занять та майстер-класів від досвідчених тренерів та громадських діячів з міста Черкаси, що  навчали молодих людей нашого міста втілювати свої мрії  в дії, шукати однодумців та матеріальну підтримку своїх проектів. Програма Школи передбачала написання учасниками мікро-грантів, спрямованих на покращення міського середовища та посилення участі молоді у розвитку міста, конкурсний відбір найкращих ініціатив, їх фінансування та виконання. Так, три кращі молодіжні проекти були підтримані та реалізовані протягом жовтня – листопада. Серед них «Дитячий музейний простір» - проект учениці Чигиринського НВК № 2  Анастасії Діденко, спільно з НІКЗ «Чигирин» та БДТЮТ, який покликаний зробити вивчення історії нашого краю цікавим та захоплюючим. Ще одна молодіжна ініціатива, що отримала підтримку – це молодіжне «Pop Up Cafe» (учні Чигиринського НВК № 3), в якому цікаво і корисно проводить час чигиринська молодь і не тільки. Останнім був проект представників Чигиринського економіко-правового коледжу, що зібрав думки та ідеї молодого покоління Чигирина (анкетування, висячі питання у навчальних закладах) для того щоб визначити найактуальніші проблеми та спільно знайти їх рішення на сесії «Світового кафе». Загалом у проекті взяли участь близько 200 чоловік (молодь, діти, батьки, громадські діячі, приватні підприємці, представники навчальних закладів та ЗМІ).

  На базі знань, отриманих  у Школі, в перспективі планується реалізація різних молодіжних проектів та ініціатив, напрацьованих за час її проведення (Банк ідей),  а в подальшому – створення Молодіжного простору (центр, хаб).

   Організатор проекту: Чигиринська районна благодійна організація "Фонд розвитку Чигиринщини" в рамках проекту "Київський діалог"  «Громадяни та розвиток міста» у партнерстві з невеликими містами Черкаської області за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

  Цей прес-реліз було підготовлено в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю грантоотримувача і жодним чином не відображає точку зору проекту «Київський діалог».