Шановні земляки!

Вівторок, 26 червня 2018.

369

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України !

22 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України. Новий Основний Закон нашої держави став міцною, реальною основою розбудови нашої незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності.

Найвища юридична сила Конституції, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Тільки від нашої єдності залежить становлення країни. Непохитне дотримання букви та духу Конституції гарантує нам гідне сьогодення та майбутнє.

Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Батьківщини – народовладдя, гуманізму та законності.

  Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем Конституції України!

З повагою,

секретар міської ради Олександр Іванов