Оголошення про намір зміни тарифів

Вівторок, 26 червня 2018.

  Відповідно до п.2.5 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 (далі-Порядок),  в газету «Чигиринські вісті» для друкування відповідного повідомлення споживачам, направлено Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів.

     Розрахунок, розробка та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності суб'єкта господарювання, який надає послуги  з вивезення твердих побутових відходів, до економічно обґрунтованого рівня,  встановлення тарифу на комунальні послуги в розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.  Підвищення тарифів має позитивно вплинути на фінансово-економічний стан  підприємства, забезпечить виконання підприємством покладених міською радою функцій по наданню вищевказаних комунальних послуг споживачам, а також покращити якість та умови обслуговування споживачів.

       Зауваження та пропозиції з приводу намірів зміни тарифів приймаються протягом 7 календарних днів з моменту публікації  даної інформації в газеті «Чигиринські вісті», за   адресою:  м. Чигирин, вул. Слави  22,        та за тел. 6-01-93.


 Детальна інормація в розділі "Прозоре місто" → "Документи міської ради" → " Громадське обговорення" від 27 червня 2018 року.