Шановні працівники водного господарства!

Вівторок, 29 травня 2018.

big of2ZXkfW

Прийміть щирі сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Своєю наполегливою працею Ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів країни, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, а також забезпечуєте потреби промисловості, сільського господарства і населення у водних ресурсах.

Переконаний, що Ваш професіоналізм і надалі буде запорукою надійної роботи водогосподарських об’єктів, дбайливого збереження та примноження природних багатств,  поліпшення екологічної ситуації.

Хай Ваша праця сприяє тому, щоб ріки були чистими і повноводними, водні ресурси використовувались з максимальною ефективністю, а меліорований гектар працював з повною віддачею, забезпечуючи щедрі врожаї.

Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення задля примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України. Зичу вам нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі Щастя і добробуту вам і вашим родинам!

З повагою, секретар міської ради

Олександр Іванов