Шановні державні службовці Чигиринщини!

П'ятниця, 22 червня 2018.

369

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія та нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям. Професіонали, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Впевнені у тому, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально-орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток Чигиринщини.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаю, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Сердечно зичу вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, достатку, добра, щастя та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою,

секретар міської ради Олександр Іванов