ШАНОВНІ ЧИГИРИНЦІ!

П'ятниця, 24 листопада 2017.


skorbota У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок. Однією з них був Голодомор 1932-1933 років. Щороку в останню суботу осені весь український народ вшановує пам’ять загиблих внаслідок цієї страшної трагедії. За своїм вражаючим масштабом Голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни.

Сьогодні ми традиційно запалюємо свічки в пам'ять жертв Голодомору.

Молимось за багатомільйонний небесний легіон українського люду.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

Міськвиконком