Проведено засідання постійної комісії міської ради

Четвер, 08 листопада 2018.

IMG 08.11.2018

08 листопада 2018 року о 9-30 в кабінеті міського голови відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури та екології. В роботі комісії взяли участь депутати міської ради, секретар міської ради – Іванов Олександр Васильович, заступник міського голови – Сухих Микола Миколайович, начальник відділу ЖКГ, землеустрою та інвестиційної політики міської рали  Ліщенко Вадим Володимирович, а також директор ТОВ СП «Нібулон». Під час засідання розглянуто наступні питання:

1.    Про внесення змін до рішення Чигиринської міської ради від 30.07.2008 року № 30-11 «Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ СП «НІБУЛОН» по вул. Свердлова, 98 в м. Чигирин.

2.    Про реєстрацію права власності на земельну ділянку по вул. Гетьманська, 123  в м. Чигирин.

3.    Про надання дозволу ГО «Рибалки міста Чигирин та Чигиринського району» на облаштування та реконструкції зони відпочинку.

4.    Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по вул. Слави,4 в місті Чигирин.

5.    Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по вул. Максима Залізняка,42 в місті Чигирин.

6.    Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по вул. Слави,22 б в місті Чигирин.

7.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Козацька, 53 в місті Чигирині Черкаської області.

8.    Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування Чигиринського району на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки по вул. Гетьманська, 19 в м. Чигирин.

9.    Про надання дозволу Мельнику О.В. на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Черкаська, 37 в м. Чигирин.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок громадянам.

11.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки ФОП Проненком С.В. по вул. Михайла Старицького, в місті Чигирині Черкаської області.

12.Про  надання відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації в постійне користування земельної ділянки площею 0,1026 га по вул. Б.Хмельницького, 65а в м. Чигирині.

13.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок .