Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування по м. Чигирин

Четвер, 16 квітня 2015.

Про встановлення тарифів на послуги  з перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального  користування по м. Чигирин

Чигиринська міська рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

14.04.2015

      № 5-73

м. Чигирин

 

Про встановлення тарифів на послуги

з перевезення пасажирів у звичайному режимі

руху на автобусних маршрутах загального

користування по м. Чигирин

         Керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини 1статті 28Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи звернення підприємства – перевізника щодо приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту - автобусі, який працює у звичайному режимі руху - економічно обґрунтованим витратам та необхідність стабілізації фінансово-економічного стану підприємства, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, з метою задоволення потреб громадян у якісних і безпечних перевезеннях,  виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування по м. Чигирин у розмірі 4 (чотири) гривні 00 коп. за разове перевезення одного пасажира.

2. Дане рішення вступає в силу з дня його опублікування в районній газеті «Чигиринські вісті».

3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 05.05.2014 № 5-158 «Про погодження тарифу на перевезення пасажирів у звичайному режимі руху на автобусному маршруті загального користування №2 по м. Чигирин» , з моменту набрання чинності цим рішенням, вважати таким, що втратило чинність.

 

Секретар міської ради                                                           О.М.Фесуненко

Залишити коментар

Ви коментуєте як Гість.