ПЕРШИЙ УРОК ВИПУСКНИКІВ – НОВИЙ ФОРМАТ

Понеділок, 10 вересня 2018.

   УКРАЇНА І СЬОГОДЕННЯ: ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

3 вересня в Чигиринському НВК І-ІІІ ступенів №3 для випускників 9 та 11класів проведено    Перший урок на тему "Україна і сьогодення: євроінтеграція".
    Класні керівники та запрошена на урок фахівець з профорієнтації Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості висвітлювали серйозні теми, що стосуються важливих громадянських, інтеграційних процесів та майбутнього професійного самовизначення.
    Окрема увага зверталась, що сьогодні спостерігається певний дисбаланс на ринку праці пов'язаний з виїздом українців, зокрема талановитої молоді, на роботу закордон. Разом з тим, на ринку праці достатньо робочих місць.

    Вимогою часу є підготовка спеціалістів нової якості – здатних творчо мислити, швидко орієнтуватися в сучасному насиченому інформаційному просторі, приймати нестандартні рішення, вчитися і розвиватися протягом усього життя, а головне – бути патріотами рідної землі.

   Фахівець з профорієнтації  презентувала послуги служби зайнятості  під гаслом «Молодь майбутнє України» : ознайомила учнів з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності; переліком профорієнтаційних послуг, що надаються учнівській молоді; важливістю усвідомленого вибору професії як головної передумови для успішної професійної реалізації і запобігання молодіжному  безробіттю.

   Вказаний цікавий та змістовний урок був проведений у формі дискусії, на якому освіта розглядалася як ключовий фактор подальшої європейської інтеграції України.