Оголошення про намір зміни тарифів

П'ятниця, 20 жовтня 2017.


Відповідно до п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390,  КП «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради доводить до відома споживачів про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що знаходяться на балансі підприємства

Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити ціну/тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що знаходяться на балансі  КП «Єдиний розрахунковий центр» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються письмово за адресою підприємства: 20901, м. Чигирин, вул. Слави 22 протягом 14 календарних днів з 21 жовтня 2017 року.

 Детальна інормація в розділі "Прозоре місто" → "Документи міської ради" → " Громадське обговорення" від 20 жовтня 2017 року.