Оголошення!!!

Четвер, 14 вересня 2017.

 Uvaga                       Чигиринська районна благодійна організація

«Фонд розвитку Чигиринщини» 

ПРЕС-АНОНС

16, 17 вересня 2017 року                          0992919109, 0934223178

                                                                                                       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Школа Активної Молоді в Чигирині!

   16 вересня о 10 годині за адресою вул. Миру, 9 (Новий Чигирин) радо відчинить свої двері Школа Активної Молоді.

   Школа Активної Молоді – це унікальний проект неформальної громадянської освіти для молодого покоління Чигирина. Школа являє собою курс тренінгових занять та майстер-класів від досвідчених тренерів та громадських діячів з міста Черкаси, що мають навчити молодих людей нашого міста втілювати свої мрії  в дії, шукати однодумців та матеріальну підтримку своїх проектів. Програма Школи передбачає написання учасниками мікро-грантів, спрямованих на покращення міського середовища та посилення участі молоді у розвитку міста, конкурсний відбір найкращих ініціатив, їх фінансування та виконання. На базі знань, отриманих  у Школіі, в перспективі планується реалізація різних молодіжних проектів та ініціатив, напрацьованих за час її проведення (Банк ідей),  а в подальшому – створення Молодіжного центру.

   Для кого цей проект? Для учнівської, студентської та просто активної молоді міста Чигирин віком від 15 до 25 років.
   Коли? Навчальні тренінги та майстер-класи пройдуть 16, 17 та 23,24 вересня 2017 року, протягом жовтня місяця триватиме написання та реалізація молодіжних проектів, спрямованих на покращення життя у нашому місті. У листопаді – підсумки роботи за результатами проекту.
   Де? Новий Чигирин, вул. Миру, 9.
Організатор проекту: Чигиринська районна благодійна організація "Фонд розвитку Чигиринщини" в рамках проекту "Київський діалог" «Громадяни та розвиток міста» у партнерстві з невеликими містами Черкаської області за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Реєстрація та детальна інформація за тел. : 0992919109, 0934223178.

Вхід для преси – вільний.

Цей прес-анонс було підготовлено в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю грантоотримувача і жодним чином не відображає точку зору проекту «Київський діалог».