ОГОЛОШЕННЯ

П'ятниця, 19 січня 2018.

Відповідно до статті 10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» Чигиринська міська ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії – державного реєстратора (на період декретної відпустки основного працівника)  з такими вимогами до учасників конкурсу:

      громадянство України;

      вільне володіння державною мовою;

      освіта – вища за спеціальністю правознавство;

      стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Громадянам України, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті подати у виконавчий комітет міської ради (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 19; кабінет № 13, т. 2-59-63) такі документи:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

– заповнену особову картку (форма П–2ДС) з відповідними додатками;

– фотокартку розміром 4х6 см;

– копії документів про освіту;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (подається в порядку передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»);

– копію документа, що посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

У виконавчому комітеті міської ради можна отримати необхідні бланки та додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, а також ознайомитися із переліком питань, які будуть включені в екзаменаційні білети при проведенні іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад.