Оголошується конкурс на перевезення пасажирів

Понеділок, 25 травня 2015.

Оголошується конкурс на перевезення пасажирів

ОГОЛОШЕННЯ

            ЧИГИРИНСЬКА МІСЬКА РАДА

 оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міських маршрутах загального користування

п/п

Об'єкти конкурсу

(основні пункти, через які пролягає маршрут)

Вид перевезень

Умови перевезення пасажирів

Дні відправлення

Умови

конкурсу

(кількість

автобусів)

1

ЗАТ «Єлена» - вул. Миру

2-й міський маршрут

Згідно з графіком

Згідно з графіком

Щодня

2 +1

             

     Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081( зі змінами та доповненнями).

Основні умови конкурсу та перевезення пасажирів:

            1. Забезпечення виконання перевізником вимог законодавства про автомобільний транспорт та інших Законів України.

            2. Здійснення перевезення пільгових категорій населення згідно з чинним законодавством.

            3. Для участі в конкурсі претендент подає заяву, форма якої затверджена Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (зі змінами), і такі документи:

            - виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

            - нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень;

            - перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

            - копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

            - копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

            - копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

            - перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

            4. Пасажири перевозяться (в звичайному режимі руху) за тарифами, встановленими відповідно до чинного законодавства України.

            5. Максимально дозволена кількість пасажирів для перевезення в автобусі визначається нормативно-правовими актами.

            6. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати па даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті.

            7. Під час визначення переможця конкурсу перевага буде надаватися тому перевізнику, який має транспортні засоби максимально пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

                8. До участі у конкурсі на перевезення пасажирів не допускаються перевізники, які представили на конкурс транспортні засоби, що не відповідають вимогам пункту 32 постанови КМУ від 26.09.2007 № 1184 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту".

            9. Документи па конкурс приймаються до 16.06.2015 р.у конверті, на якому зазначається назва претендент, адреса і найменування об'єкта конкурсу, з поміткою "Заява на участь у конкурсі" за адресою: 20900      м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 19, кабінет №11.   Засідання   конкурсного   комітету   щодо  розкриття   конвертів  з  документами   претендентів  та  їх реєстрації відбудеться 17.06.2015 р. о 10-00год.

            10. Засідання   конкурсного  комітету   з   питань   визначення   переможців  конкурсу   відбудеться  19.06. 2015 о 10.00 за адресою: 20901 м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 19 виконком міської ради, кабінет №12. Телефон для довідок з питань проведення конкурсів:  2-54-86.

            Переможець конкурсу має право до   узгодити розклад руху автобусів на маршрутах, складає паспорт маршруту та погоджує його відповідно до чинною законодавства.

           Договори на перевезення укладаються після затвердження паспорту маршруту, але не раніше дня закінчення терміну діючих договорів.

  

 

                                                              Конкурсний комітет при виконкомі Чигиринської міської ради

Залишити коментар

Ви коментуєте як Гість.