НА ЧИГИРИНЩИНІ ОКРЕСЛИЛИ ЗАВДАННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З МОЛОДДЮ НА 2018 – 2019 навчальний рік

Понеділок, 10 вересня 2018.

    Перед початком нового навчального року в залі засідань відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації проведено семінар-навчання заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів середньої освіти. Методист районного методичного кабінету Людмила Петриченко проаналізувала роботу методичного об’єднання заступників директорів шкіл за 2017-2018 навчальний рік, а керівник методичного об’єднання Ліна Бершацька зосередила увагу колег на організації роботи в освітніх закладах у новому навчальному році. Про співпрацю шкіл та Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості щодо профорієнтаційної роботи говорила Лариса Порожня – фахівець з профорієнтації.

   Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому службою зайнятості запроваджується комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл району, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

    Лариса Порожня ознайомила учасників семінару з Програмою державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017 – 2020 роки; он-лайн можливостями служби зайнятості, в тому числі «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри»; переліком послуг, що надаються учнівській молоді.

    Крім того, в ході профорієнтаційного супроводження впродовж всього періоду навчання до випуску із загальноосвітнього навчального закладу учні матимуть можливість відвідувати  акції «Випускник», брати участь у профорієнтаційних уроках, КВЕСТах та інших інтерактивних заходах відповідного спрямування.

    Саме такий сучасний комплексний підхід, з урахуванням всіх мінливих тенденцій ринку праці до вибору професії дітьми, дасть не швидкий, але надійний і перспективний результат.