КП «Чигирин» працює

Вівторок, 17 липня 2018.

11 травня 2018 року комунальне підприємство «Чигирин», за кошти міського бюджету, придбало гідродинамічну машину KJ-2200/KJ-3100 вартістю 266 тис. грн., для очищення водогінних та каналізаційних мереж. (Виробник США).

 Дана гідродинамічна машина  з двигуном RIDGID  представляє собою переносну водометну установку високого тиску, призначену для використання високого тиску води для очистки і видалення жиру, мулу з мереж. Має еластичний легкий  шланг, який обертаючись, проникає в мережу за допомогою водонапірної насадки з направленими назад потоками води, які видалять залишки мулу та  сміття  з мереж. Після включення водометної подачі значно полегшує проходження шлангом важких і крутих поворотів мереж та сифонів.

Придбання вказаної гідродинамічної машини значно полегшить роботу працівникам підприємства, та покращить ефективність роботи аварійно-ремонтної бригади.

Підприємство планує використання, зазначеної вище гідродинамічної машини,  для очистки мереж міста від мулу та залишків сміття, що збільшить прохідність трубопроводів.

            Колектив комунального  підприємства  «Чигирин»  щиро дякує Чигиринській міській раді та депутатському складу за  розуміння та фінансову  підтримку в придбанні гідродинамічної машини KJ-2200/KJ-3100.

            Також КП «Чигирин» планує придбати обладнання, яке надасть змогу підприємству виявляти місця незнаного під’єднання споживачів до мереж водопостачання.

            Нагадуємо, що 31 липня 2018 року закінчується термін, коли споживачі, які самовільно приєдналися до мережі міста з водопостачання та водовідведення, мають можливість в добровільному порядку встановити засоби обліку в місцях приєднань  та укласти відповідний договір з КП «Чигирин». Вказані  абонентські  приєднання буде взято на облік з подальшими розрахунками за надані послуги відповідно до показів засобів обліку та відповідно встановлених тарифів.

             В даному випадку жодні санкції до споживачів застосовуватися не будуть.

            У випадку виявлення незаконних підключень до центральної мережі водопостачання та/або водовідведення, після 31 липня, підприємством буде вжито заходів до відключення такого домоволодіння від водопостачання та каналізації з одночасним нарахуванням вартості комунальних послуг згідно встановлених норм споживання за останні три роки за тарифами, які діють на даний час.