«Конкурс відеороликів «Світ професій: дитячими очима»

Вівторок, 23 жовтня 2018.

ДО УВАГИ УЧНІВ 8-11 КЛАСІВ

   Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції «Випускник-2019», що проходить по області в період з 2 жовтня по 30 листопада 2018 року, проводиться профорієнтаційний конкурс відеороликів «Світ професій: дитячими очима».

   Мета конкурсу:  сприяння гармонійному розвитку учнів, оптимізації процесу їх соціально-професійного становлення; підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційна підтримка та всебічний розвиток творчого потенціалу серед учнівської молоді; виховання у молоді самопізнання і власної активності .

   Умови проведення конкурсу відеороликів:

Конкурс проводиться в два етапи:

І етап: з 01.10.2018 по 30.11.2018 – на рівні району

ІІ етап: з 30.11.2018 по 20.12.2018 – на обласному рівні

    Учасники Конкурсу готують роботу – відеоролик, про ту професію (представника професії), яка найбільше подобається. Ролик має тривати не довше 3 хв. Відео-робота повинна супроводжуватися текстовою інформацією із зазначенням теми, ПІБ автора, назви населеного пункту, назви школи, номера класу. На конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи. До конкурсу не допускаються роботи, які не відповідають етичним нормам, пропагують насильство, релігійну етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу та які можуть зашкодити національним інтересам.

   Основні критерії, які враховуються при оцінюванні відеоролика:

рівень розкриття змісту професії;

відображення в процесі праці;

креативність, творчий підхід;

загальний естетичний вигляд.

      Для участі у конкурсі відеороликів запрошуються всі бажаючі учні загальноосвітніх навчальних закладів за віковими групами:

учні 8-9 класів;

учні 10-11 класів.

   З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру  зайнятості.