Громадська рада при Чигиринській міській раді ініціює проведення круглого столу «Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста».

П'ятниця, 27 квітня 2018.

   В Чигирині 4 травня 2018 року відбудеться круглий стіл «Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста». Представники міської влади та громадських організацій обговорять на ньому, як можна посилити участь чигиринців в міському розвитку та підтримати громадську активність в козацькому місті. 

   На заході можна буде ознайомитись з досвідом інших міст Черкащини, які впроваджують сучасні ефективні форми включення городян в міські процеси: громадського бюджету в Каневі та Смілі, обласного конкурсу проектних пропозицій від громадських організацій Черкащини; міського конкурсу грантів в сфері культури в Черкасах, тощо. Досвідом підтримки громадської  активності в цих містах поділяться депутати, громадські активісти, держслужбовці з Черкас, Сміли та Канева.

   За дружньою кавою учасники круглого столу зможуть напрацювати ідеї для розвитку громадської активності в Чигирині, підсиленню співпраці між владою та громадою в місті в різних сферах міського розвитку.

   Захід відбуватиметься за підтримки українсько-німецького проекту «Київський діалог».

   Зареєструватись для участі в круглому столі можна за посиланням https://goo.gl/forms/DGls6h2fQ63OV3PN2 або сконтактувавшись з координаторкою проекту «Київський діалог» в Черкаській області Тетяною Кавальчук за телефоном 093-014-42-54.

   Детальна інформація про час та місце проведення круглого столу – після реєстрації.