Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Четвер, 26 квітня 2018.

   Одну з найбільших аварій - аварію на Чорнобильській АЕС  знає і пам'ятає весь світ. Наслідки тієї страшної катастрофи не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років і назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

   Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії на Чорнобильській АЕС. Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

   Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи   українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

  Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.