Чигиринський районний центр зайнятості провів Брейн-ринг для старшокласників

П'ятниця, 04 травня 2018.

       7 квітня 2018 року за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості  в Чигиринському НВК № 2 проходив міжшкільний профорієнтаційний брейн-ринг «Ігри професій» між учнями старших класів міста Чигирина. Так, за звання найерудованіших в сфері професійного самовизначення змагалися   команди – «Брейн-буз» Чигиринської ЗОШ №1, «Шанс» Чигиринський НВК №2, «Профі-флеш» Чигиринського НВК №3.

   Захід був організований з метою активізації та розширення знань старшокласників про різноманітний світ професій; сприяння розвитку таких якостей як: діловитість, чесність, відповідальність, справедливість; виховання позитивного ставлення до навчання та майбутньої професійної діяльності.
    Брейн-ринг проходив в захоплюючій та змагальній атмосфері. Вболівальники мали можливість насолодитися духом гри між командами, ерудованістю та амбіційністю їх членів. Окрім запитань «У світі професій» був і «чорний ящик», і музичний тур, розминка з вболівальниками.

  Проведення подібних ігор привертає увагу до проблеми професійної самореалізації молоді, популяризує світ професій та дозволяє розширити кругозір власного професійного майбутнього, адже учні отримали багато цікавої та потрібної інформації про професії, ринок праці, пошук роботи, пізнали себе. Адже, через інтерактивну ігрову форму у школярів краще формується розуміння світу професій, нових можливостей, нового вибору, який вже скоро має зробити кожен.
   У Брейн-рингу перемогла команда «Брейн–буз», проте сміливо можна назвати переможцями всіх учасників заходу, оскільки вони наблизилися на крок до свідомого вибору свого професійного майбутнього.