Чигиринський районний центр зайнятості повідомляє

Понеділок, 19 березня 2018.

dovkillyaПротягом березня-квітня 2018 року проходитиме весняна акція з благоустрою населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ.

Запрошуємо Вас взяти участь в акції. Вдячні Вам за розуміння і підтримку.

Більш детальну інформацію Вам нададуть працівники центру зайнятості.                                                                

                                                                                                                                                                                          Адміністрація ЦЗ

   Кожного року районний центр зайнятості разом із сільськими радами, міською радою долучається до благоустрою населених пунктів Чигиринщини. Крім благоустрою безробітні проводять догляд за особами похилого віку, допомагають фахівцям управління соціального захисту в інформуванні населення щодо отримання житлових субсидій.

   В 2018 році одними з перших розпочали громадські роботи КП «ЄРЦ», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району, Галаганівська сільська рада, Управління соціального захисту населення та КП «Стадіон «Колос». Залучено до благоустрою м. Чигирина 16 осіб з числа безробітних,  1 особа з числа безробітних виконує підсобні роботи по благоустрою стадіону.

   До кінця березня 2018 року всі сільські ради планують для проведення громадських робіт у 2018 році  затвердити кошти та з квітня місяця розпочати громадські роботи.

   По догляду за особами похилого віку, допоміжні роботи в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району задіяні 2 безробітних зареєстрованих у Чигиринському центрі зайнятості.

   Чигиринським районним центром зайнятості у співпраці з управлінням соціального захисту населення відпрацьовано механізм організації громадських робіт по інформуванню населення щодо отримання житлових субсидій з кур’єрською доставкою документів і запитів та залучено 2 особи.

   В 2017 році у громадських роботах було залучено 486 осіб з числа безробітних. Саму активну участь у проведенні громадських робіт у 2017 році приймали КП «ЄРЦ» (72 особи), Рацівська сільська рада (77 осіб), Медведівська сільська рада (38 осіб), Тіньківська сільська рада (37 осіб).

   В умовах відсутності постійної роботи це дає можливість громадянам мати додатковий заробіток, а Чигиринщині статус привабливого історичного краю.