Акція «Випускник – 2018»

П'ятниця, 27 квітня 2018.

   В умовах сьогодення зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, форм навчання, учбових програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть і фахівцям. Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань та власних природних здібностей, а також  інформації, отриманої з різноманітних джерел. Одним з таких джерел і стала акція «Випускник - 2018», організована 24 квітня 2018 року  Чигиринським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської райдержадміністрації,  у якій взяли участь 165 старшокласників, вчителі, начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Невгоденко Катерина Григорівна, директор Чигиринського районного центру зайнятості Коршунова Світлана Федорівна

    На захід були запрошені представники чотирьох навчальних закладів: Державного навчального закладу «Черкаського вищого професійного училища ім. Героя  Радянського Союзу Г.Ф. Короленка, Харківського фармацевтичного університету, Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва.

   У заключному виступі директор Чигиринського районного центру зайнятості зазначила: «Як обрати саме ту професію, яка у майбутньому приноситиме задоволення та годуватиме не лише себе, а й родину?  Питання це досить складне і серйозне, тому що вибір професійного шляху багато в чому визначає долю. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожної людини серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя».

   Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою поінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник» дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.

   Саме такі заходи сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці.