Акція «Роль жінки в суспільстві» в Чигиринському районному центрі зайнятості

Вівторок, 20 березня 2018.

      З 5 березня по 16 березня 2018 року в Чигиринському районному центрі зайнятості проводилась акція «Роль жінки в суспільстві», приурочена до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня, з метою підвищення конкурентоспроможності  жінки на сучасному ринку праці, впевненості в собі, сприяння її працевлаштування та надання психологічної підтримки. В ході акції проведено два семінари з гендерних питань (5 березня та 16 березня), учасників – 42 особи.

     На даних семінару жінки мали змогу визначитися з терміном «гендерна рівність». Під час семінарів безробітні активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Семінари проходили у невимушеній атмосфері. Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

    7 березня для 17 безробітних проведено семінар «Жінка на ринку праці». Учасники семінару дізналися про ситуацію на ринку праці району, розглянули помилки, яких припускаються жінки під час пошуку роботи, вивчили типи кар’єрного зростання. Також отримали поради, як стати успішною жінкою.

  У рамках семінару був проведений майстер-клас по виготовленню оберегів, який провела вчитель трудового навчання Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2»  - Черноус Олена Борисівна.  Всі створені обереги зворушливі, адже створені власними руками та серцем. Зроблені з усім старанням, любов'ю, терпінням, необхідною увагою до безлічі деталей.

   Кожний учасник семінару виготовив  собі у подарунок ляльку-оберіг.

  На заходах учасниці навчилися вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху! Тож позитивний результат не забарився – три особи працевлаштовано, одній безробітній – видано направлення на навчання, 4 – видано направлення на громадські роботи