Акція «Випускник – 2018»

27 квітня 2018

   В умовах сьогодення зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, форм навчання, учбових програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть і фахівцям. Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань та власних природних здібностей, а також  інформації, отриманої з різноманітних джерел. Одним з таких джерел і стала акція «Випускник - 2018», організована 24 квітня 2018 року  Чигиринським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської райдержадміністрації,  у якій взяли участь 165 старшокласників, вчителі, начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Невгоденко Катерина Григорівна, директор Чигиринського районного центру зайнятості Коршунова Світлана Федорівна

    На захід були запрошені представники чотирьох навчальних закладів: Державного навчального закладу «Черкаського вищого професійного училища ім. Героя  Радянського Союзу Г.Ф. Короленка, Харківського фармацевтичного університету, Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва.

   У заключному виступі директор Чигиринського районного центру зайнятості зазначила: «Як обрати саме ту професію, яка у майбутньому приноситиме задоволення та годуватиме не лише себе, а й родину?  Питання це досить складне і серйозне, тому що вибір професійного шляху багато в чому визначає долю. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожної людини серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя».

   Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою поінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник» дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.

   Саме такі заходи сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці.

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

26 квітня 2018

   Одну з найбільших аварій - аварію на Чорнобильській АЕС  знає і пам'ятає весь світ. Наслідки тієї страшної катастрофи не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років і назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

   Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії на Чорнобильській АЕС. Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

   Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи   українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

  Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Благоустрій міста – це спільна справа

23 квітня 2018

Шановні чигиринці!

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради запрошує всіх небайдужих долучитися до прибирання парку імені Шевченка!

Суботник відбудеться 26 квітня. Збір о 10 годині в парку.

З собою мати граблі, ряднини та хороший настрій для роботи.

Секретар міської ради                                               О.В.Іванов

Шановні роботодавці!

23 квітня 2018

   Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості

„Електронний кабінет роботодавця”!

    Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

    Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до центру зайнятості для отримання логіну і паролю.
    Після реєстрації Ви з легкістю зможете переглядати:

• актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості;

• історію направлень районним центром зайнятості працівників, в тому числі на тимчасові роботи;

• виконання договорів на громадські роботи, договорів на працевлаштування після навчання;

• тематику семінарів для роботодавців.

   Також передбачена можливість переглядати звіти, які подавались до центру зайнятості, перелік послуг центру зайнятості, в тому числі і компенсація єдиного внеску.

Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій подальшій плідній співпраці!

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном 0473026647

Шановні чигиринці та гості міста!

19 квітня 2018

28 та 29 квітня 2018 року у селах Медведівка та Мельники, на берегах Гайдамацького ставу та на хуторі Буда відбудуться щорічні вшанування в Холодному Яру присвячені 250-літтю та 100-літтю української революції.

Історичний клуб «Холодний Яр» ВО «Свобода», «Національний корпус» та «Правий сектор» запрошують прийти і вшанувати героїв.

Програма заходів:

28 квітня

10.00 с. Медведівка. Відкриття Всеукраїнського турніру бойових мистецтв.

12.00 с. Івківці. Покладання квітів до пам’ятника Максима Залізняка.

17.00 с. Медведівка. Музичний фестиваль.

29 квітня

10.00 с. Мельники.

12.30 Гайдамацький став. Освячення зброї і прапорів.

13.30 хутір Буда. Музичний фестиваль.

Порядок роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

17 квітня 2018

    Кожна особа, яка вважає, що її права порушено у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, може звернутися зі скаргою на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації  не тільки до суду, а і до Міністерства юстиції України або його територіальних органів.

   При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (далі – комісія).

    Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області розглядає скарги на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав та рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію), дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють свою діяльність в межах Черкаської області.

   Комісія є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом при Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області.

    Формою роботи комісії є засідання, які проводяться у разі потреби. Дату, час і місце проведення засідання комісії визначає її Голова.

    Комісія складається з Голови, заступника Голови, секретаря та не менше п’яти членів.

   Головою комісії за посадою є начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, заступником голови є заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації.

    Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комісії, приймаються шляхом голосування простою більшістю голосів присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос Голови комісії є ухвальним.

    За результатом розгляду скарги комісія на підставі висновків комісії приймає мотивоване рішення про задоволення скарги або про відмову в її задоволенні з підстав, передбачених ч. 6 ст. 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,а також ч. 6 ст. 34  Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», у формі наказу.

День відкритих дверей для учнівської молоді в рамках акції «Випускник - 2018»

17 квітня 2018

   У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень — вибрати справу до душі, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням.          

     Від того, наскільки вірно вибраний життєвий  шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, фізичне та психічне здоров’я, радість та щастя.

   Завдання державної служби зайнятості – допомогти старшокласникам зробити цей складний і відповідальний вибір. Тому з метою  активізації  профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю,  популяризації професій та спеціальностей, актуальних сьогодні на ринку праці регіону  та в рамках  Дня відкритих дверей  для учнівської молоді, в Чигиринському районному центрі зайнятості 13 квітня  проведено акцію «Випускник 2018».

 

<<  4 5 6 7 8 [910 11 12 13  >>