Державна казначейська служба України інформує

22 серпня 2018

     У зв’язку з закінченням 10.09.2018 перехідного періоду  функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів старі активні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів будуть закриті.

    Платежі, які будуть сплачені платниками на старі рахунки з 11.09.2018 будуть повертатися платникам як нез’ясовані надходження.

     Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

    Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів".

Вітання з Днем Прапора та Днем Незалежності

21 серпня 2018

 

 

 

     Сьогодні секретар Чигиринської міської ради Олександр Іванов від імені депутатського корпусу привітав родини наших загиблих воїнів АТО Павла Антоненка і Віталія Рясіченка з Днем Прапора та Днем Незалежності України та вручив батькам героїв продовольчі набори. Низький уклін Вам за Ваших синів, які ціною свого життя боронили Україну від ворога. Пам'ятаємо їх подвиг.

    

      

   

До участі у громадських та тимчасових роботах на Чигиринщині залучено понад 600 безробітних

17 серпня 2018

   Одним із вагомих чинників, що знімає напругу на ринку праці та сприяє соціально-економічному розвитку того чи іншого регіону є оплачувані громадські роботи. Такі роботи виконуються на договірній основі та на добровільних засадах.

   Так, з початку року, на Чигиринщині до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 638 безробітних. Зокрема, 262 особи працювали на громадських роботах з благоустрою населених пунктів та впорядкування місць поховань, 13 осіб були залучені до громадських робіт в Управлінні соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації, надаючи роз’яснення громадянам щодо оформлення житлових субсидій та упорядкування документації. Виконання таких функцій потребує певних знань, умінь та навичок. Тому фахівці органів соціального захисту населення залучаються до проведення семінарів для безробітних з метою ознайомлення їх з головними критеріями та принципами соціальної роботи. У свою чергу шукачі роботи набувають досвід роботи в соціальній сфері та документознавстві.

   До кінця 2018 року Управлінням соціального захисту населення планується задіяти до виконання громадських робіт з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій ще 12 осіб з числа безробітних.

З початку року укладено договори із міською радою та 17 сільських рад про організацію та проведення громадських робіт соціального спрямування на умовах співфінансування з коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

   «Людина тільки тоді відчуває стабільність у житті, коли має роботу, яка гарантує заробіток. Тому громадські та тимчасові роботи являються додатковим шляхом до зайнятості населення», - зауважує директор районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Коршунова.

Центр зайнятості інформує

15 серпня 2018

Юридична консультація "Чи може набути особа статус безробітного будучи керівником громадської організації?"

   Згідно ст. 4 п. 1 Закону України «Про зайнятість населення», належать до зайнятого населення особи, які працюють за наймом на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, особи, які забезпечують себе роботою самостійно (у тому числі члени особистих селянських господарств), проходять військову чи альтернативну (невійськову) службу, на законних підставах працюють за кордоном та які мають доходи від такої зайнятості, а також особи, що навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах та поєднують навчання з роботою.

   При наданні особою документів, що підтверджують факт відсутності отримання винагороди за керівництво громадською організацією, дає можливість віднести особу до незайнятого населення та має право бути зареєстрованою безробітною.

Привітали з дев'яносторіччям

14 серпня 2018

    14 серпня секретар міської ради – Олександр Іванов та заступник голови районної ради ветеранів – Григорій Максимович Сугак, привітали довгожительку міста – Калюжну Марію Михайлівну з 90-річним ювілеєм.  Олександр Васильович та Григорій Максимович побажали ювілярці міцного здоров’я, благополуччя і оптимізму та пообіцяли зустрітися на 100-річному ювілеї.

     До привітань долучилася велика родина ювілярки

             

<<  3 4 5 6 7 [89 10 11 12  >>