До відома громадськості

04 липня 2018

     

    КП "Чигирин" 04.07.2018 року проведено випробування гідродинамічної машини, що придбана за кошти міського бюджету та призначена для прочищення водогінних та каналізаційних мереж. 

   Випробування проведено успішно. Дана машина полегшить роботу комунального підприємства та покращить якість наданих послуг.

В Чигирині 5 липня не буде води

04 липня 2018

В зв'язку з проведенням технічних робіт на магістральному водогоні в період з 8:00 до 12:00 години 05 липня 2018 року буде відсутнє водопостачання старої частини міста та Нового Чигирина. Просимо зробити необхідні запаси води. 

За повідомленням КП "Чигирин"

Шановні громадяни!

03 липня 2018

Чигиринська дільниця Черкаського відділення ПАТ «Черкасигаз» доводить до Вашого відома, що в зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами та підготовкою обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період Чигиринської ГРС 04 липня 2018 року «Черкаситрансгаз» повністю припиняє подачу газу в населені пункти м. Чигирин, с.Суботів, с.Чернече, с.Галаганівка, с.Рацеве, с. Вітово.

На цей період повністю будуть відключені промислові, комунально-побутові об’єкти. В мережі газопостачання газ на певний період буде, але споживачам категорично забороняється користуватися газовими приладами протягом 4 липня 2018 року з 09.00 до 17.00 год. Вимога до населення не користуватися газовими приладами в цей період, так як при повному заборі газу з трубопроводів, відновлення подачі газу можливе тільки після повного закриття всіх будинків, подачі газу та повного пуску газу працівниками газового господарства в кожний будинок і кожну квартиру. Це великий об’єм робіт і відновлення газопостачання займе декілька днів (тижнів).

Прохання з розуміння віднестись до зазначених вимог, цим буде спрощена процедура відновлення газопостачання.

Адміністрація Чигиринської дільниці Черкаського відділення ПАТ «Черкасигаз»

Шановні чигиринці та гості міста!

02 липня 2018

UvagaЗапрошуємо вас прийняти участь в святкуванні Івана Купала 6 липня 2018 року о 20.00 год. на березі річки Тясмин на центральному міському пляжі біля КП «Стадіон «Колос». У програмі: купальське дійство, ігри, розваги, конкурси, пускання вінків на воду, купальське вогнище,святкова дискотека. Гарного та приємного святкування! 

Міськвиконком

Увага!!! Управління державної казначейської служби інформує

27 червня 2018

ОГОЛОШЕННЯ

   У зв’язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і  місцевих бюджетів.

   Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

   Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

   підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".

Оголошення про намір зміни тарифів

26 червня 2018

  Відповідно до п.2.5 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 (далі-Порядок),  в газету «Чигиринські вісті» для друкування відповідного повідомлення споживачам, направлено Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів.

     Розрахунок, розробка та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності суб'єкта господарювання, який надає послуги  з вивезення твердих побутових відходів, до економічно обґрунтованого рівня,  встановлення тарифу на комунальні послуги в розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.  Підвищення тарифів має позитивно вплинути на фінансово-економічний стан  підприємства, забезпечить виконання підприємством покладених міською радою функцій по наданню вищевказаних комунальних послуг споживачам, а також покращити якість та умови обслуговування споживачів.

       Зауваження та пропозиції з приводу намірів зміни тарифів приймаються протягом 7 календарних днів з моменту публікації  даної інформації в газеті «Чигиринські вісті», за   адресою:  м. Чигирин, вул. Слави  22,        та за тел. 6-01-93.


 Детальна інормація в розділі "Прозоре місто" → "Документи міської ради" → " Громадське обговорення" від 27 червня 2018 року.

 

 

<<  2 3 4 5 6 [78 9 10 11  >>