УВАГА!!! Зникають діти!!!

10 вересня 2018

Звернення до батьків!

    Просимо не відпускати дітей самих у позашкільний час та вжити всіх можливих заходів по недопущенню перебування самих дітей на вулицях міста та місцях загальнодоступного відвідування (магазини, маркети, гуртки, кафе тощо).

   При виникненні надзвичайних ситуацій повідомляйте правоохоронні органи за телефоном: 102

ПЕРШИЙ УРОК ВИПУСКНИКІВ – НОВИЙ ФОРМАТ

10 вересня 2018

   УКРАЇНА І СЬОГОДЕННЯ: ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

3 вересня в Чигиринському НВК І-ІІІ ступенів №3 для випускників 9 та 11класів проведено    Перший урок на тему "Україна і сьогодення: євроінтеграція".
    Класні керівники та запрошена на урок фахівець з профорієнтації Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості висвітлювали серйозні теми, що стосуються важливих громадянських, інтеграційних процесів та майбутнього професійного самовизначення.
    Окрема увага зверталась, що сьогодні спостерігається певний дисбаланс на ринку праці пов'язаний з виїздом українців, зокрема талановитої молоді, на роботу закордон. Разом з тим, на ринку праці достатньо робочих місць.

    Вимогою часу є підготовка спеціалістів нової якості – здатних творчо мислити, швидко орієнтуватися в сучасному насиченому інформаційному просторі, приймати нестандартні рішення, вчитися і розвиватися протягом усього життя, а головне – бути патріотами рідної землі.

   Фахівець з профорієнтації  презентувала послуги служби зайнятості  під гаслом «Молодь майбутнє України» : ознайомила учнів з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності; переліком профорієнтаційних послуг, що надаються учнівській молоді; важливістю усвідомленого вибору професії як головної передумови для успішної професійної реалізації і запобігання молодіжному  безробіттю.

   Вказаний цікавий та змістовний урок був проведений у формі дискусії, на якому освіта розглядалася як ключовий фактор подальшої європейської інтеграції України.

 

НА ЧИГИРИНЩИНІ ОКРЕСЛИЛИ ЗАВДАННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З МОЛОДДЮ НА 2018 – 2019 навчальний рік

10 вересня 2018

    Перед початком нового навчального року в залі засідань відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації проведено семінар-навчання заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів середньої освіти. Методист районного методичного кабінету Людмила Петриченко проаналізувала роботу методичного об’єднання заступників директорів шкіл за 2017-2018 навчальний рік, а керівник методичного об’єднання Ліна Бершацька зосередила увагу колег на організації роботи в освітніх закладах у новому навчальному році. Про співпрацю шкіл та Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості щодо профорієнтаційної роботи говорила Лариса Порожня – фахівець з профорієнтації.

   Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому службою зайнятості запроваджується комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл району, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи.

    Лариса Порожня ознайомила учасників семінару з Програмою державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017 – 2020 роки; он-лайн можливостями служби зайнятості, в тому числі «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри»; переліком послуг, що надаються учнівській молоді.

    Крім того, в ході профорієнтаційного супроводження впродовж всього періоду навчання до випуску із загальноосвітнього навчального закладу учні матимуть можливість відвідувати  акції «Випускник», брати участь у профорієнтаційних уроках, КВЕСТах та інших інтерактивних заходах відповідного спрямування.

    Саме такий сучасний комплексний підхід, з урахуванням всіх мінливих тенденцій ринку праці до вибору професії дітьми, дасть не швидкий, але надійний і перспективний результат.

 

Відновимо озеро

07 вересня 2018

    

Розглянувши колективне зверення мешканців міста щодо розчищення акваторії озера на Новому Чигирині, 7 вересня 2018 року секретар міської ради Іванов Олександр Васильович та заступник міського голови Сухих Микола Миколайович здійснили обстеження водойми. На зустріч з громадою запрошено начальника Тясминської експлуатаційної дільниці Вовокогона Володимира Івановича та директора КП "ЄРЦ" Пріщенка Сергія Івановича для визначення видів та об'ємів робіт. До 12 вереня буде виготовлено проектно-кошторисну документацію та визначено вартість.

Увага! Безкоштовна стерилізація безпритульних тварин

30 серпня 2018

 

У Чигирині продовжує впроваджуватись програма, що вирішить питання безпритульних тварин - їх буде відловлено, стерилізовано та вакциновано проти сказу.

Всі опікуни бездомних тварин, що хочуть уберегти їх відвиникнення проблем із іншими людьми (незадоволення "собачими весіллями", масовим розмноженням тварин, тощо) можуть самостійно доставити тваринку, якою опікуються, для стерилізацій та вакцинації (безкоштовно).

Попередній запис проводиться до 07 вересня 2018 року за телефоном 2-59-63

Початок робіт з 30.08.2018 року

Відповідальна особа – спеціаліст міської ради Гержина Любов Пилипівна, Калашник Людмила Петрівна

 

Оголошення!

22 серпня 2018

       30 серпня 2018 року з 9-30 години у  приміщенні Чигиринської міської ради працюватиме мобільний сервісний центр МВС.

      Послуги МCЦ МВС:

      – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

      – заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);

      – видача міжнародного посвідчення водія(при наявності медичної довідки);

      – прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

    Детальна інформація на сайті – http://hsc.gov.ua/mobilni-sts/pro-mobilni-sts/ або за телефоном (0472) 65-15-20. Попередній запис в міській раді в кабінеті №13 до 29 серпня 2018 року.

<<  2 3 4 5 6 [78 9 10 11  >>