Громадські роботи за сприяння центру зайнятості

20 березня 2018

   Кожного року районний центр зайнятості разом із сільськими радами, міською радою долучається до благоустрою населених пунктів Чигиринщини. Крім благоустрою безробітні проводять догляд за особами похилого віку, допомагають фахівцям управління соціального захисту в інформуванні населення щодо отримання житлових субсидій. 

   В 2018 році одними з перших розпочали громадські роботи КП «ЄРЦ», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району, Галаганівська сільська рада, Управління соціального захисту населення та КП «Стадіон «Колос». Залучено до благоустрою м. Чигирина 16 осіб з числа безробітних,  1 особа з числа безробітних виконує підсобні роботи по благоустрою стадіону.

   До кінця березня 2018 року всі сільські ради планують для проведення громадських робіт у 2018 році  затвердити кошти та з квітня місяця розпочати громадські роботи.

   По догляду за особами похилого віку, допоміжні роботи в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району задіяні 2 безробітних зареєстрованих у Чигиринському центрі зайнятості.

   Чигиринським районним центром зайнятості у співпраці з управлінням соціального захисту населення відпрацьовано механізм організації громадських робіт по інформуванню населення щодо отримання житлових субсидій з кур’єрською доставкою документів і запитів та залучено 2 особи.

    В 2017 році у громадських роботах було залучено 486 осіб з числа безробітних. Саму активну участь у проведенні громадських робіт у 2017 році приймали КП «ЄРЦ» (72 особи), Рацівська сільська рада (77 осіб), Медведівська сільська рада (38 осіб), Тіньківська сільська рада (37 осіб).

    В умовах відсутності постійної роботи це дає можливість громадянам мати додатковий заробіток, а Чигиринщині статус привабливого історичного краю.

Акція «Роль жінки в суспільстві» в Чигиринському районному центрі зайнятості

20 березня 2018

      З 5 березня по 16 березня 2018 року в Чигиринському районному центрі зайнятості проводилась акція «Роль жінки в суспільстві», приурочена до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня, з метою підвищення конкурентоспроможності  жінки на сучасному ринку праці, впевненості в собі, сприяння її працевлаштування та надання психологічної підтримки. В ході акції проведено два семінари з гендерних питань (5 березня та 16 березня), учасників – 42 особи.

     На даних семінару жінки мали змогу визначитися з терміном «гендерна рівність». Під час семінарів безробітні активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти; дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою; ділилися своїм досвідом. Семінари проходили у невимушеній атмосфері. Присутні активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи.

    7 березня для 17 безробітних проведено семінар «Жінка на ринку праці». Учасники семінару дізналися про ситуацію на ринку праці району, розглянули помилки, яких припускаються жінки під час пошуку роботи, вивчили типи кар’єрного зростання. Також отримали поради, як стати успішною жінкою.

Чигиринський районний центр зайнятості повідомляє

19 березня 2018

dovkillyaПротягом березня-квітня 2018 року проходитиме весняна акція з благоустрою населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ.

Запрошуємо Вас взяти участь в акції. Вдячні Вам за розуміння і підтримку.

Більш детальну інформацію Вам нададуть працівники центру зайнятості.                                                                

                                                                                                                                                                                          Адміністрація ЦЗ

Негода повертається

14 березня 2018

pogodn umovi17 березня сильний дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, 18 березня сильний сніг, хуртовини; пориви вітру 15-20 м/с (приріст снігового покриву 15-25 см).

Впродовж 18-19 березня зниження температури повітря вночі до 6-14°, вдень до 2-9° морозу.

<<  1 2 3 4 5 [67 8 9 10  >>