Штормове попередження

29 листопада 2017

У найближчу годину з утриманням до кінця доби 29.11 очікується туман, видимість 200-500 м. Вночі та вранці 30 листопада слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця, вдень пориви вітру 15-20 м/с.

Вночі та першій половині дня 1 грудня вітер 17-22 м/с.

Про скликання ХХХVI позачергової сесії міської ради VІІ скликання

28 листопада 2017

attention      29 листопада 2017 року о 12 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ відбудеться ХХХVI позачергова сесія міської ради VІІ скликання з організаційних питань.

ШАНОВНІ ЧИГИРИНЦІ!

24 листопада 2017


skorbota У своїй багатовіковій історії наша держава пережила чимало трагічних сторінок. Однією з них був Голодомор 1932-1933 років. Щороку в останню суботу осені весь український народ вшановує пам’ять загиблих внаслідок цієї страшної трагедії. За своїм вражаючим масштабом Голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни.

Сьогодні ми традиційно запалюємо свічки в пам'ять жертв Голодомору.

Молимось за багатомільйонний небесний легіон українського люду.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

Міськвиконком

УВАГА!!! Консультування громадян в сфері земельних відносин

20 листопада 2017

   attentionЗ метою консультування громадян в сфері земельних відносин створені та діють мобільні точки доступу з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, які щотижня здійснюють виїзди у райони з метою надання кваліфікованої правової допомоги у сфері земельних відносин.

   Прийом буде здійснено 28.11.2017 року о 10.00 годині за адресою: м.Чигирин вул. Богдана Хмельницького, 26

  Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!!! 

<<  1 2 3 4 5 [67 8 9 10  >>