УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

11 жовтня 2018

Сьогодні в ніч з 11 на 12 жовтня (о 02:00 годині) привезуть тіло воїна Сергія Дронова, який загинув у зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі.
Закликаємо всіх зібратися разом та зустріти Героя при в'їзді в місто зі сторони села Суботів, біля пам'ятного знака Скорботний Хрест.

Давайте разом підтримаємо рідних загиблого хлопця і зі свічею пам'яті подякуємо за героїзм та мужність, які воїн віддав, боронячи нашу Батьківщину.

Співпраця Чигиринської районної філії з Територіальним центром соціального обслуговування

10 жовтня 2018

   Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем літніх людей, інвалідів, а й з болем, нуждою часто з горем. Соціальні робітники відчувають життєвий пульс суспільства і люди вірять їм, йдуть до них з впевненістю у тому, що знайдуть співчуття, підтримку і вирішення своїх проблем. Ця професія, що передусім визначається категоріями добра й милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям. Роботи, які проводяться в Територіальному центрі є суспільно корисними і можуть виконуватися шляхом організації громадських робіт.

   Чигиринської районної філією Черкаського обласного центру зайнятості з початку року на умовах співфінансування з Територіальним центром заключено три договори «Про організацію громадських робіт та фінансування їх організації» та залучено 17 осіб. 

   «Безробітні, які приймають участь в громадських роботах здійснюють догляд за одинокими  непрацездатними особами, у тому числі особами похилого віку та допоміжні роботи у територіальному центрі. Одними з кращих є такі безробітні: Дядченко Валентина, Кисловська Надія, Магда Олександр, Кузьменко Олександр», - зазначив директор Територіального центру Андрій Заїченко.

   З метою подальшого розвитку громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення та одночасного вирішення питань соціального розвитку району Чигиринська районна філія й надалі тісно співпрацюватиме з Територіальним центром соціального обслуговування в даному напрямку.

 

Увага!!! Важлива інформація для громадян які планують відпочинок 6-8 жовтня в лісовому масиві міста Чигирина

05 жовтня 2018

Чигиринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Черкаської області та відповідно до розпорядження Головного Державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні»  у жовтні 2018 року по Черкаській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом в Чигиринському  район (орієнтовно з 6-8 жовтня, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

На Чигиринщині стартувала акція «Випускник - 2019»

03 жовтня 2018

   З метою формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії; ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини; ознайомлення з правилами вибору професії Чигиринська районна філія Черкаської обласної служба зайнятості проводить  акцію „Випускник – 2019", яка триватиме з 1 жовтня  по  30 листопада 2018 року.

   Щоб дізнатись очікування та потреби учнів задля вдалого обрання професії , з школярами попередньо було проведено анкетування, яке дало можливість розробити актуальний план заходів.

   В рамках акції учні 8-11 класів матимуть можливість відвідати «Дні відкритих дверей центру зайнятості», «Презентації навчальних закладів», професіографічні екскурсії, профорієнтаційні уроки, інтерактивні заходи для молоді (змагально-мотиваційні, інтелектуально-ігрові, профорієнтаційні КВН, Брейн-ринги, тощо).

   До організації та проведення даних заходів  залучаються соціальні партнери, а саме : відділ освіти Чигиринської райдержадміністрації, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, навчальні заклади району,  центральна районна бібліотека, бюро правової допомоги, роботодавці та молодіжні громадські організації тощо.

   Розпочато марафон профорієнтаційних заходів із учнівською молоддю Галаганівського НВК І-ІІ ст..

   Діти дізналися про розмаїття професій, як зорієнтуватись у складному їх лабіринті, а також про можливість онлайн пройти безкоштовне тестування на Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості. За допомогою профорієнтаційних вправ та ігор учні ознайомилися з актуальними професіями на ринку праці, а також отримали корисні поради щодо вибору професії.

   Фахівець з профорієнтації зазначила, що молоді, яка формує свої знання та навики особливо важливо правильно зорієнтуватися в питанні вибору майбутньої професії. Помилковий її вибір може призвести до неможливості найти роботу за спеціальністю, незадоволеності працею,виникнення проблем реалізації власного професійного потенціалу.  А якщо у свій час правильно зорієнтуватися – це гарантія успішної самореалізації в трудовій сфері.

   Активний учасник вищевказаного заходу, директор Чигиринської районної філії – Коршунова Світлана відмітила, що такі заходи орієнтують учнів не тільки на вибір діяльності, а й на  впевненість у завтрашньому дні та професіоналізм, аби прикладенні зусилля щодо професійного вибору дали результат у  майбутньому. Адже, ким би ти не був, яку б професію не вибрав, треба  бути професіоналом і тоді,  неодмінно, знайдеш своє місце на ринку праці!

 

У центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій

01 жовтня 2018

Кожного місяця фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проводять міні-ярмарки вакансій за участю працедавців району, в яких є потреба в кадрах. Фахівці Центру інформують безробітних про наявні вакансії та можливість особисто поспілкуватися з працедавцем (або з представником підприємства).

27 вересня 2018 року у приміщенні Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення ТзОВ «ЛЕОНІ», на який були запрошені  безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Шукачам роботи пропонувались вакантні посади: «монтер кабельного виробництва»,  «оператор технологічного устаткування» для роботи на заводі у Львівській області.

У заході взяли участь представник  ТзОВ «ЛЕОНІ»  та 20 осіб з числа безробітних та 6 осіб жителів м. Чигирин.

«ТзОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» - найпотужніший інвестиційний проект німецького концерну LEONI AG в Україні та є яскравим прикладом тісної економічної, інвестиційної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. В розбудову українського проекту інвестовано близько 65 млн. євро і завод успішно функціонує на українському ринку праці вже 15 років, забезпечуючи роботою понад 7350 працівників (станом на серпень 2018 року). На підприємстві діє заохочувальна система винагород за інноваційні ідеї та пропозиції покращення продуктивності виробництва. ТзОВ «ЛЕОНІ» пропонує стабільну заробітну плату (~ 9700 грн.), попереднє навчання, безкоштовні доїзди з/до місця праці, медичне страхування, пільгове харчування. Підприємство забезпечує працівників проживанням у курортному містечку Моршин та надає можливість навчання на заводах ЛЕОНІ у Румунії»,- зазначив під час зустрічі представник ТзОВ «ЛЕОНІ».

По закінченню ярмарку 4 чол. зацікавилися рекомендованими вакансіями на підприємстві,  та отримали запрошення на співбесіду безпосередньо з керівництвом підприємства.

Святкування Дня Дошкілля

28 вересня 2018

  

   28 вересня 2018 року в дошкільному навчальному закладі «Зірочка» Чигиринської міської ради відбулось урочисте свято до Дня Дошкілля, на якому вихованців та працівників прийшли привітати секретар міської ради Олександр Іванов, заступник міського голови Микола Сухих, начальник відділу освіти Катерина Невгоденко та методист РМК Неля Нещерет.

   Під час свята звучали теплі привітання для всіх працівників дитячого садочка, вихованців та  адміністрації дошкільного закладу. Від депутатського корпусу та керівників Чигиринської міської ради було вручено почесні грамоти, солодкі призи та новий килим для актового залу навчального закладу.

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>