Порядок роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

17 квітня 2018

    Кожна особа, яка вважає, що її права порушено у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, може звернутися зі скаргою на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації  не тільки до суду, а і до Міністерства юстиції України або його територіальних органів.

   При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (далі – комісія).

    Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області розглядає скарги на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав та рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію), дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють свою діяльність в межах Черкаської області.

   Комісія є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом при Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області.

    Формою роботи комісії є засідання, які проводяться у разі потреби. Дату, час і місце проведення засідання комісії визначає її Голова.

    Комісія складається з Голови, заступника Голови, секретаря та не менше п’яти членів.

   Головою комісії за посадою є начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, заступником голови є заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації.

    Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях комісії, приймаються шляхом голосування простою більшістю голосів присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос Голови комісії є ухвальним.

    За результатом розгляду скарги комісія на підставі висновків комісії приймає мотивоване рішення про задоволення скарги або про відмову в її задоволенні з підстав, передбачених ч. 6 ст. 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,а також ч. 6 ст. 34  Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», у формі наказу.

День відкритих дверей для учнівської молоді в рамках акції «Випускник - 2018»

17 квітня 2018

   У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень — вибрати справу до душі, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням.          

     Від того, наскільки вірно вибраний життєвий  шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, фізичне та психічне здоров’я, радість та щастя.

   Завдання державної служби зайнятості – допомогти старшокласникам зробити цей складний і відповідальний вибір. Тому з метою  активізації  профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю,  популяризації професій та спеціальностей, актуальних сьогодні на ринку праці регіону  та в рамках  Дня відкритих дверей  для учнівської молоді, в Чигиринському районному центрі зайнятості 13 квітня  проведено акцію «Випускник 2018».

 

Оголошення

11 квітня 2018

19 квітня 2018 року з 9-00 години у  приміщенні Чигиринської міської ради працюватиме мобільний сервісний центр МВС.

    Послуги МCЦ МВС:

    – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

   – заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);

    – видача міжнародного посвідчення водія(при наявності медичної довідки);

    – прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

  Детальна інформація на сайті – http://hsc.gov.ua/mobilni-sts/pro-mobilni-sts/

  або за телефоном (0472) 65-15-20. Попередній запис в міській раді в кабінеті №13 до

18 квітня 2018 року.

Шановні чигиринці!

06 квітня 2018

    У час, колpaskha2018и Великодні дзвони розбудять ранок, у кожну Вашу домівку нехай зайде мир і щастя. Хай, як нині духмяна корона паски вінчає ваші багаті столи, так нехай достаток на кожен прийдешній день залишиться панувати у Вашій господі.

    Великдень – це час, коли Спаситель зійшовши за наші гріхи на Хреста, не помер, а Воскрес, аби дарувати кожному з нас спасіння. Шануймо це і будьмо гідними такого подвигу. Будьмо милосердними і щирими. Хай Всепрощення і любов керують Вашими долями, даруючи кожному здоровя, злагоду, віру і добро. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою секретар міської ради

Олександр Іванов від імені міськвиконкому

та депутатського корпусу

Прогноз погоди

02 квітня 2018

 На добу від 20 год. 2 квітня до 20 год. 3 квітня 2018 р.

Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0..5º, вдень 6..11º.

На 4-5 квітня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º, вдень 13-18º.

На 6-7 квітня. Без опадів. Температура вночі 4-9º, вдень 15-20º.

SМS-інформування власників нерухомості про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю

02 квітня 2018

   У питанні незаконного заволодіння майном принциповим моментом є час, тому чим швидше законний власник зреагує на захоплення майна, тим більше має шансів повернути вкрадене без втрат.За законом власник об’єкта нерухомого майна має можливість накласти заборону на проведення реєстраційних дій терміном до 10 діб, аби протягом цього періоду мати можливість звернутись до суду І зупинити незаконні дії.

    SMS-Маяк саме той проект, який суттєво підвищує шанси на оперативне реагування й ефективний захист порушених прав.
Завдяки цьому сервісу його користувачі отримуватимуть SMS-повідомлення про вчинення реєстраційних дій щодо нерухомості у Реєстрі речових прав на нерухоме майно. Сервіс забезпечує Інформування:

а) фізичних та юридичних осіб - про реєстраційні дії стосовно будь-якого об'єкта нерухомого майна в Державному реєстрі прав без зазначення відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяжень, про суб'єктів таких прав;
б) власників об'єктів нерухомого майна - про подані заяви у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень стосовно належного таким власникам об'єкта нерухомого майна.

    Таким чином, фізичні та юридичні особи можуть бути проінформовані про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, що суттєво збільшить шанси власників на захист власності від рейдерських атак.

До уваги представників агропідприємств!

23 березня 2018

    З метою протидії рейдерським захопленням в агропромисловому комплексі на території Черкаської області, а також взаємодії підрозділів ГУНП в Черкаській області з органами державної влади та місцевого самоврядування відбудеться нарада обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області щодо організації інформування та взаємодії з підрозділами поліції в разі рейдерських захоплень.

   Засідання оперативного штабу відбудеться 27.03.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

    Номер телефону для довідки: (0472) 33-00-27. 

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>