Ми пам’ятаємо тебе, Богдане, крізь віки.

27 грудня 2015

Ми пам’ятаємо тебе, Богдане, крізь віки.

Богдан – Зіновій Михайлович Хмельницький – визначний державний діяч, досвідчений воїн і дипломат, належить до найвидатніших постатей  історії. Найсвятіші прагнення українського народу до волі, щастя, справедливості тісно пов’язані з постаттю великого гетьмана України. У свій час він зумів не тільки зберегти цілісність української держави, захистити її від ворогів, а й в ім’я того об’єднати різні політичні сили в суспільстві. А це і на сьогоднішній день – один з головних факторів, що має досить серйозний вплив на процес розбудови Української держави.

Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр»

21 грудня 2015

Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр»

Комунальним підприємством «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради (директор Шпичак В.О.) проведено великий об’єм робіт з модернізацїі та реконструкції вуличного освітлення міста й ремонту міських доріг. Зокрема, лише протягом грудня місяця 2015 року працівниками було  відновлено 100 світлоточок у центрі міста, по вулицях Дорошенка, Садовій, Гетьманській, на дорозі між старим і новим Чигирином, на що витрачено 80 тисяч гривень з міського бюджету. 61250 гривень було використано на проведення часткового ремонту доріг , зокрема на перехресті вулиць Гетьманської і Дорошенка та вулиці Дорошенка.

Шановні чигиринці!

18 грудня 2015

Шановні   чигиринці!

Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду!

Це свято віри, світла і добра. З його приходом кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення найзаповітнішої мрії, котра під силу лише Святому.

Нехай добрий Святий принесе щастя і благополуччя кожній родині, мира і соборності рідній Україні.

Хай Святий Миколай усіх освятить і благословить на добрі справи.

Комунальне підприємство «Чигирин» розпочало роботи по капітальному ремонту дренажного каналу очисних споруд

18 грудня 2015

Комунальне підприємство «Чигирин» розпочало роботи по капітальному ремонту дренажного каналу очисних споруд

14 грудня 2015 року комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради (директор Ключник В.В.) розпочало роботи по капітальному ремонту дренажного каналу очисних споруд. Це початковий етап реалізації проекту ремонту очисних споруд міста Чигирина.

Згідно кошторису на виконання робіт з поглиблення дна каналу до проектної відмітки  з міського бюджету виділено 48380 гривень. Роботи проводить підрядна організація Правобережне МУВГ.

Завдяки реалізації даного проекту буде збільшено об’єм каналу та покращено фільтрацію дна. Роботи планують  завершити до 25 грудня.

 

Шановні працівники, депутати та ветерани органів місцевого самоврядування!

07 грудня 2015

Шановні працівники, депутати та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

      Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!
      Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

До уваги громадян!

03 грудня 2015

До уваги громадян!

Основні напрямки реформування у сфері реєстрації.

26 листопада у другому читанні Парламент прийняв  розроблений Міністерством юстиції пакет законів із децентралізації. Прийняття цих законів завершило одну з найбільших реформ Уряду та спричинить суттєвий прогрес у процесах децентралізації та демонополізації реєстраційних послуг.

 

Цими законами вводиться багато новацій, які передбачають повну відмову Мінюсту від функцій реєстрації, передачу повноважень і грошей на місця, запровадження електронних сервісів і найголовніше, створення конкуренції в сфері реєстрації.

Життя міста

20 листопада 2015

Життя міста

Комунальним підприємством «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради розпочато роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території міста. Перші роботи проведені в районі вулиць Черкаської та Піщаної.

 

Міськвиконком

Життя міста

19 листопада 2015

Життя міста

     Чигиринська міська рада розпочала модернізацію вуличного освітлення. Перші роботи по встановленню вуличних ліхтарів проведені працівниками  комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» (директор Шпичак В.О.) на відрізку дороги, яка з’єднує вулиці Енергетиків та Черкаську. Тут мешканці мікрорайону та перехожі у вечірній час світла вже давно не бачили.

До Дня працівників сільського господарства.

17 листопада 2015

До Дня працівників сільського господарства.

       14-15 листопада 2015 року, до Дня працівників сільського господарства, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною федерацією футболу проведено Кубок району з міні-футболу. 12 команд прибуло на міський стадіон «Колос» поборотись за головний приз. В суботу напружені поєдинки точилися у трьох групах. У першій групі за вихід до наступного етапу змагань грали команди: «Едельвейс» Чигирин, «Богданівець-1» с. Суботів, «Манеж» Чигирин та «Тясмин» с. Худоліївка., у другій групі боротьба точилася між командами: «Ветерани» Чигирин, «Дніпро» с. Тіньки, «Патріот» с. Вітове та «Новий Чигирин», у третій групі грали команди: «Богданівець-2» с. Суботів, «Патріот-2» м. Чигирин, «Колос» Рацеве та «Технікум» Чигирин.

Подяка за співпрацю!

16 листопада 2015

Подяка за співпрацю!

      Міськвиконком та керівництво комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради висловлюють свою подяку Чигиринському районному центру зайнятості, в особі директора Коршунової С.Ф., за плідну співпрацю, спрямовану на вирішення соціальних потреб міської громади у напрямку організації та проведення суспільно корисних оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів Фонду та вагомий внесок у створення умов тимчасової зайнятості для чигиринців, які шукають роботу. 

<<  39 40 41 42 43 [4445 46 47 48  >>