Чигиринський районний центр зайнятості інформує.

22 липня 2016

CZЧигиринщина – це історичне ядро української нації, центр українського державотворення, де кожний квадратний метр території дихає історією. Історичний шлях пролягає через м. Чигирин. Кожного року багато туристів відвідує наш район, тому постійно потрібно підтримувати чистоту населених пунктів.

Місто Чигирин є візітівкою нашого району, тому міська влада розуміє, що незалежно від пори року, наше місто повинно мати найкращий вигляд. А завдяки співпраці Чигиринської міської ради, комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради,  Чигиринського районного центру зайнятості це робити значно краще. На умовах спів фінансування Державної служби зайнятості та міського бюджету в КП «ЄРЦ» проводяться громадські роботи. КП «ЄРЦ», керівник Шпичак В.О., проводить благоустрій та озеленення міста. За шість місяців 2016 року на громадські роботи в КП «ЄРЦ» було направлено 34 особи. В умовах відсутності постійної роботи це дає можливість громадянам мати додатковий заробіток, а Чигиринщині статус привабливого історичного краю.

До уваги жителів Чигиринського району

20 липня 2016

ogol28 липня 2016 року з 11.00 до 13.00 год. в приймальній громадян Чигиринської районної державної адміністрації (вул.Б.Хмельницького, 26, м. Чигирин) заступник начальника управління - начальник відділу Довга Людмила Володимирівна буде проводити виїздний особистий прийом громадян.

Попередній запис на прийом проводится відповідним працівником управління до 26 липня 2016 року за телефоном (0472) 63-09-78

Чигиринська міська ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

12 липня 2016

ogolВідповідно до статті 10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» Чигиринська міська ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу з питань житло – комунального господарства, землеустрою та інвестиційної політики Чигиринської міської ради та спеціаліста І категорії – юриста міської ради, з такими вимогами до учасників конкурсу:

 

1)  начальника відділу – громадянство України; освіта – повна вища (спеціаліст, магістр); стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; вміння працювати на комп'ютері; досконале володіння державною мовою;

Скликання ХІ сесії міської ради VIІ скликання

06 липня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати ХІ сесію міської ради VIІ скликання 12 липня 2016 року        о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2.         Запропонувати депутатам міської ради розглянути  питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 № 15 - 2/VIІ «Про міський бюджет на 2016 рік»».

3.    Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради Калашник Л.П.

 

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Шановні чигиринці та гості міста!

30 червня 2016

ogolЗапрошуємо вас прийняти участь в святкуванні Івана Купала 6 липня 2016 року о 20.00 год. на березі річки Тясмин в районі пішохідного мосту біля кафе-бару «Шинок Посольський». У програмі: купальське дійство, ігри, розваги, конкурси, пускання вінків на воду, купальське вогнище,святкова дискотека.
Гарного та приємного святкування!
                                                                                         Міськвиконком

До уваги власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв)!

23 червня 2016

ogolНа сьогодні в Україні заборонено купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення й земельних часток (паїв), визначених пунктами "а" та "б" пункту 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України. Угоди (зокрема довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження щодо таких земельних ділянок є недійсними з часу їх укладення (посвідчення), у тому числі в частині передачі прав на відчудження земельних часток (паїв) на майбутнє.

 

В.о. начальника відділу Держгеокадастру                                                                    Н.Л. Клименко

у Чигиринському районі

Внесення змін до розпорядження № 59-02-04 від 15.06.2016 «Про скликання Х сесії міської ради VIІ скликання»

21 червня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни до розпорядження міського голови від 15.06.2016 № 59-02-04 «Про скликання Х сесії міської ради VIІ скликання» пункт 1 виклавши в наступній редакції:

1.    Скликати Х сесію міської ради VIІ скликання 29 червня 2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

 

Міський голова                                                                                  С.І.Буханець

Скликання Х сесії міської ради VIІ скликання

16 червня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати Х сесію міської ради VIІ скликання 24 червня 2016 року о  10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2.    Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

 

2.1.         Про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської ради за           І квартал 2016 року.

 

2.2.         Про створення комісії по здійсненню контролю за використанням та охороною земель.

<<  37 38 39 40 41 [4243 44 45 46  >>