Скликання ХІ сесії міської ради VIІ скликання

06 липня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати ХІ сесію міської ради VIІ скликання 12 липня 2016 року        о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2.         Запропонувати депутатам міської ради розглянути  питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 № 15 - 2/VIІ «Про міський бюджет на 2016 рік»».

3.    Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради Калашник Л.П.

 

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Шановні чигиринці та гості міста!

30 червня 2016

ogolЗапрошуємо вас прийняти участь в святкуванні Івана Купала 6 липня 2016 року о 20.00 год. на березі річки Тясмин в районі пішохідного мосту біля кафе-бару «Шинок Посольський». У програмі: купальське дійство, ігри, розваги, конкурси, пускання вінків на воду, купальське вогнище,святкова дискотека.
Гарного та приємного святкування!
                                                                                         Міськвиконком

До уваги власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв)!

23 червня 2016

ogolНа сьогодні в Україні заборонено купівлю-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення й земельних часток (паїв), визначених пунктами "а" та "б" пункту 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України. Угоди (зокрема довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження щодо таких земельних ділянок є недійсними з часу їх укладення (посвідчення), у тому числі в частині передачі прав на відчудження земельних часток (паїв) на майбутнє.

 

В.о. начальника відділу Держгеокадастру                                                                    Н.Л. Клименко

у Чигиринському районі

Внесення змін до розпорядження № 59-02-04 від 15.06.2016 «Про скликання Х сесії міської ради VIІ скликання»

21 червня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни до розпорядження міського голови від 15.06.2016 № 59-02-04 «Про скликання Х сесії міської ради VIІ скликання» пункт 1 виклавши в наступній редакції:

1.    Скликати Х сесію міської ради VIІ скликання 29 червня 2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

 

Міський голова                                                                                  С.І.Буханець

Скликання Х сесії міської ради VIІ скликання

16 червня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати Х сесію міської ради VIІ скликання 24 червня 2016 року о  10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2.    Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

 

2.1.         Про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської ради за           І квартал 2016 року.

 

2.2.         Про створення комісії по здійсненню контролю за використанням та охороною земель.

Підготовка до пляжного сезону

15 червня 2016

P6121200Напередодні пляжного сезону 2016 року за ініціативи міського голови Буханця С.І. за підтримки СТОВ СП «Нібулон», СТОВ «Суботів» та Шпичака А.В. працівники КП «ЄРЦ» провели роботи з підготовки пляжів міста. На пляжі міста завезено 50 вантажних автомобілів піску, відновлено місця для відпочинку, облаштовано волейбольний майданчик. ДП «Чигиринське лісове господарство» виготовили кабінку для переодягання.

 

 

Міжнародний день захисту дітей в дошкільному закладі «Зірочка» – прекрасне свято радості

02 червня 2016

111У дошкільному навчальному закладі «Зірочка»Чигиринської міської ради проводились заходи в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей та початку оздоровчого періоду. А свято радості з дошкільниками розділили Чигиринський міський голова  Степан Іванович Буханець  та начальник відділу освіти  Катерина Григорівна Невгоденко.

Шановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

27 травня 2016

369Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника та святом випускника.
Ось і скінчився навчальний рік з уроками, контрольними роботами, перервами, домашніми завданнями. Попереду – сонячні дні і канікули.  Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.
Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Я бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто висловлюю слова вдячності педагогам шкіл і бажаю їм насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я, а батькам – віри в своїх дітей.
Всім зичу любові, нових відкриттів і гарного настрою!
В добру путь, дорогі випускники! Нехай щастить!

 

                                                                      Міський голова С.І.Буханець

<<  35 36 37 38 39 [4041 42 43 44  >>