В Чигирині хлоруватимуть воду!

27 квітня 2018

    Адміністрація комунального підприємства "Чигирин" повідомляє, що 3 травня 2018 року з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення з 8 год. 00 хв. буде проводитись планова дезінфекція магістральних водопровідних мереж та споруд системи водопостачання міста Чигирин розчином гіпохлориду натрію.

    Під час проведення дезінфекції забороняється вживати воду для питних потреб, в зв'язку із цим просимо здійснити запаси питної води терміном на 3 дні.

   Адміністрація підприємства просить абонентів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Громадська рада при Чигиринській міській раді ініціює проведення круглого столу «Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста».

27 квітня 2018

   В Чигирині 4 травня 2018 року відбудеться круглий стіл «Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста». Представники міської влади та громадських організацій обговорять на ньому, як можна посилити участь чигиринців в міському розвитку та підтримати громадську активність в козацькому місті. 

   На заході можна буде ознайомитись з досвідом інших міст Черкащини, які впроваджують сучасні ефективні форми включення городян в міські процеси: громадського бюджету в Каневі та Смілі, обласного конкурсу проектних пропозицій від громадських організацій Черкащини; міського конкурсу грантів в сфері культури в Черкасах, тощо. Досвідом підтримки громадської  активності в цих містах поділяться депутати, громадські активісти, держслужбовці з Черкас, Сміли та Канева.

   За дружньою кавою учасники круглого столу зможуть напрацювати ідеї для розвитку громадської активності в Чигирині, підсиленню співпраці між владою та громадою в місті в різних сферах міського розвитку.

   Захід відбуватиметься за підтримки українсько-німецького проекту «Київський діалог».

   Зареєструватись для участі в круглому столі можна за посиланням https://goo.gl/forms/DGls6h2fQ63OV3PN2 або сконтактувавшись з координаторкою проекту «Київський діалог» в Черкаській області Тетяною Кавальчук за телефоном 093-014-42-54.

   Детальна інформація про час та місце проведення круглого столу – після реєстрації.

Оголошення!

27 квітня 2018

4 травня 2018 року з 9-00 години у  приміщенні Чигиринської міської ради працюватиме мобільний сервісний центр МВС.

    Послуги МCЦ МВС:

    – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

   – заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);

    – видача міжнародного посвідчення водія(при наявності медичної довідки);

    – прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

  Детальна інформація на сайті – http://hsc.gov.ua/mobilni-sts/pro-mobilni-sts/

  або за телефоном (0472) 65-15-20. Попередній запис в міській раді в кабінеті №13 до

3 травня 2018 року.

Акція «Випускник – 2018»

27 квітня 2018

   В умовах сьогодення зорієнтуватися в різноманітті навчальних закладів, форм навчання, учбових програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть і фахівцям. Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі рівня своїх знань та власних природних здібностей, а також  інформації, отриманої з різноманітних джерел. Одним з таких джерел і стала акція «Випускник - 2018», організована 24 квітня 2018 року  Чигиринським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти Чигиринської райдержадміністрації,  у якій взяли участь 165 старшокласників, вчителі, начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Невгоденко Катерина Григорівна, директор Чигиринського районного центру зайнятості Коршунова Світлана Федорівна

    На захід були запрошені представники чотирьох навчальних закладів: Державного навчального закладу «Черкаського вищого професійного училища ім. Героя  Радянського Союзу Г.Ф. Короленка, Харківського фармацевтичного університету, Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва.

   У заключному виступі директор Чигиринського районного центру зайнятості зазначила: «Як обрати саме ту професію, яка у майбутньому приноситиме задоволення та годуватиме не лише себе, а й родину?  Питання це досить складне і серйозне, тому що вибір професійного шляху багато в чому визначає долю. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожної людини серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя».

   Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою поінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник» дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.

   Саме такі заходи сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці.

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

26 квітня 2018

   Одну з найбільших аварій - аварію на Чорнобильській АЕС  знає і пам'ятає весь світ. Наслідки тієї страшної катастрофи не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років і назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

   Прикладом мужності та патріотизму є ті, хто першим прийняв на себе удар аварії на Чорнобильській АЕС. Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

   Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи   українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

  Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Благоустрій міста – це спільна справа

23 квітня 2018

Шановні чигиринці!

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради запрошує всіх небайдужих долучитися до прибирання парку імені Шевченка!

Суботник відбудеться 26 квітня. Збір о 10 годині в парку.

З собою мати граблі, ряднини та хороший настрій для роботи.

Секретар міської ради                                               О.В.Іванов

Шановні роботодавці!

23 квітня 2018

   Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості

„Електронний кабінет роботодавця”!

    Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

    Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до центру зайнятості для отримання логіну і паролю.
    Після реєстрації Ви з легкістю зможете переглядати:

• актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості;

• історію направлень районним центром зайнятості працівників, в тому числі на тимчасові роботи;

• виконання договорів на громадські роботи, договорів на працевлаштування після навчання;

• тематику семінарів для роботодавців.

   Також передбачена можливість переглядати звіти, які подавались до центру зайнятості, перелік послуг центру зайнятості, в тому числі і компенсація єдиного внеску.

Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій подальшій плідній співпраці!

Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном 0473026647

Шановні чигиринці та гості міста!

19 квітня 2018

28 та 29 квітня 2018 року у селах Медведівка та Мельники, на берегах Гайдамацького ставу та на хуторі Буда відбудуться щорічні вшанування в Холодному Яру присвячені 250-літтю та 100-літтю української революції.

Історичний клуб «Холодний Яр» ВО «Свобода», «Національний корпус» та «Правий сектор» запрошують прийти і вшанувати героїв.

Програма заходів:

28 квітня

10.00 с. Медведівка. Відкриття Всеукраїнського турніру бойових мистецтв.

12.00 с. Івківці. Покладання квітів до пам’ятника Максима Залізняка.

17.00 с. Медведівка. Музичний фестиваль.

29 квітня

10.00 с. Мельники.

12.30 Гайдамацький став. Освячення зброї і прапорів.

13.30 хутір Буда. Музичний фестиваль.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>