Шановні жителі Чигирина!

17 жовтня 2016

ogolВиконавчий комітет Чигиринської міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону 17 жовтня 2016 р.

При підготовці до нього 13 жовтня підприємством «Чигиринські теплові мережі» було подано до НАК «Нафтогаз України» заявку на встановлення лімітів споживання природного газу для виробництва теплової енергії.

У зв’язку з тим що, станом на 17.10.2016 р. вказані ліміти по ГП «Чигиринські теплові мережі» НАК «Нафтогаз України» не заведено та до відома газорозподільного підприємства не доведено, підприємство позбавлене можливості провести пуск котелень та забезпечити початок опалювального сезону в місті.

Наразі апаратом Чигиринської міської ради докладаються зусилля задля забезпечення теплом населення та установ міста.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Міськвиконком

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСТА

13 жовтня 2016

111ДОРОГІ ЧИГИРИНЦІ!

Славна громадо древньої гетьманської столиці і всі причетні до неї своєю душею та добрими справами.

Щиросердечно вітаю всіх Вас із світлим святом, яке сьогодні нам Дарує свята матінка Покрова – із Днем Міста.

 Чигиринцям випала славна історична доля бути спадкоємцями гетьманської слави та козацької вольниці наших звитяжних предків. Поставним міцним форпостом на межі слов’янської держави і Дикого поля, Чигирин довів світу, що це не окраїна, а саме, украяна Богом, благословенна земля, ім’я якій – Україна. Тут народжувалась наша країна, тут здіймалась на ноги українська державність, наша воля і незалежність.

Підготовка до Дня міста

12 жовтня 2016

2121Комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради проводить підготовку до проведення Дня міста Чигирина, святкування якого відбудется 14 жовтня. Проводятся роботи з санітарної очистки узбічя по вулиці Черкаській та Б.Хмельницького, прибирання центральної частини міста. До робіт залучена додаткова техніка.

 

 

10 жовтня 2016

denmista

Увага! Громадське обговорення!

03 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1000 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Тясминська,97 Черкаської області.

 

Розробник детального плану  територій головний архітектор проекту Л.І.Матвєєва.

Дорогі працівники освіти!

02 жовтня 2016

DPOВітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

 

У день Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Оголошення

01 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада має наміри прийняти регуляторний акт «Положення про порядок розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території м. Чигирина» Чигиринської міської ради.

З проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись  в каб. 15 та на інформаційному стенді в приміщенні міської ради

 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до розгляду в приміщенні міської ради в місячний термін з дня опублікування

День Дошкілля

30 вересня 2016

DSC07238Таке покликання Вам долею дано

З любов»ю серця дітям віддавати

Цей шлях життєвий обрано давно,

Професія чудова - вихователь.

 

Дошкільна освіта – фундамент сучасної освіти. Завдання і почесна місія працівників дошкільного навчального закладу – створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина. Щодень, щохвилини колектив  дошкільного навчального закладу «Зірочка» намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно.

Привітання З Днем вихователя

26 вересня 2016

DENVБути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю.
Найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.
Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі, та помічники, методисти, музичні керівники! Вітаючи вас зі святом, бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків. Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою.

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Рятівники Чигиринщини відзначили своє професійне свято

21 вересня 2016

1474291426 img 712917-го вересня, в день, коли відзначається свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу, на території районного сектору ДСНС України у Черкаській області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня рятувальника. 

Привітати працівників цивільного захисту України завітали: куратор Чигиринського районного сектору Олександр Бабак, голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, керівник секретаріату районної ради Віталій Синяков, міський голова Степан Буханець, директор СТОВ «ДРУЖБА» Армен Налбандян та отець Василь (Месеча).

Під звуки гімну України, начальник караулу капітан служби цивільного захисту Олександр Тонов і капітан служби цивільного захисту Олександр Лисенко підняли Державний стяг України та прапор Державної служби з надзвичайних ситуацій.

<<  33 34 35 36 37 [3839 40 41 42  >>