Керівникам інститутів громадянського суспільства

05 листопада 2016

ogolЗапрошуємо інститути громадянського суспільства  увійти до складу ініціативної групи для формування громадської ради.  

 

 Чигиринська міська рада, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 3 листопада 2010 року № 996, інформує громадськість про наміри сформувати громадську раду та запрошує бажаючі інститути громадянського суспільства  (громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) увійти до складу ініціативної групи, з метою подальшої підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради.

Продовжуються роботи по реконструкції водогону

02 листопада 2016

3

З жовня цього року розпочались роботи по завершенню проекту «Будівництво контрольного центру і встановлення на скважинах нових насосів та додаткового водогону для збільшення пропускної здатності у м. Чигирині», який реалізується за кошти державного фонду регіонального розвитку та кошти міського бюджету. В першій черзі вказаного проекту було проведено заміну насосних агрегатів на сучасні і енергоефективні та улаштування системи диспетчеризації з дистанційним управлінням роботою водозабору. 

В другій черзі проекту буде виконано встановлення технологічного обліку піднятої води на свердловинах та магістралях, а також прокладено додатковий водогін від вулиці Миру до вулиці Черкаської. Завершення робіт планується до середини листопада 2016 року.

Дошкільнята святкували «Свято Осені».

01 листопада 2016

11 листопада в дошкільному навчальному закладі «Зірочка» відбувалося святкування "Свята Осені".  Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.  Педагогічний колектив - творчий і натхненний, підготували чудовий сценарій та разом з маленькими акторами подарували всім справжнє свято! Дітки порадували присутніх піснями про осінь, розповідали вірші, а свою танцювальну майстерність показали в різних танцювальних композиціях. 

Cкликання ХV сесії міської ради VIІ скликання

31 жовтня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.    Скликати ХV сесію міської ради VIІ скликання 09 листопада          2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

Оголошення

28 жовтня 2016

ogolШановні жителі Чигирина! Звертаємо Вашу увагу що на офіційному сайті Чигиринської міської ради з’явилась можливість подавати електронні петиції, які будуть обов’язково розглянуті, у разі якщо така петиція назбирає не менше 100 голосів підтримки за 30 календарних днів.

Для створення та/або підтримки петиції потрібно авторизуватись на сайті. Для цього потрібно зайти в розділ «Вхід» та заповнити відповідну форму. (див. фото)

Увага! Громадське обговорення!

24 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1694 га для розміщенням Кафе-бару ВТФ «Вікторія» в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Гетьманська, 24А Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 12.12.2012          № 11-545/1  «Про надання виробничо-торгівельній фірмі «Вікторія» дозволу на розроблення детального плану території та видачу містобудівних умов і обмежень по об’єкту кафе-бар по вул. Гетьманській,24а в Чигирині».

 

Розробник детального плану  територій КПВАПП «АРХБЮРО».

Увага! Громадське обговорення!

20 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 1,4449 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 52А Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2016          № 69-10/VII  «Про розроблення детального плану територій по вул. Б.Хмельницького, 52А в м.Чигирин, Черкаської області».

Увага! Громадське обговорення!

20 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 1,1000 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 52А Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 30.09.2016 №130-14/VII  «Про розроблення детального плану територій ДНЗ «Зірочка» по вул. Б.Хмельницького, 65 в м. Чигирин, Черкаської області».

Увага! Громадське обговорення!

20 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1473 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та садівництва в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Остапа Вишні, 26 Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 30.09.2016 № 146-14/VII «Про розроблення детального плану територій по вул. Остапа Вишні, 26 в м. Чигирин, Черкаської області».

Святкування Дня міста.

18 жовтня 2016

 DSC004614 жовтня місто Чигирин - Гетьманська столиця, святкувало День міста. Зважаючи на той факт, що саме в цей день українці святкують християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, до свого рідного куточка з'їхалися люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день місто радо зустрічало і гостей.

 

         Заходи розпочалися із покладання квітів до пам’ятників Богдана Хмельницького та Небесної Сотні, обеліска Слави, могили воїна АТО, чигиринця Павла Антоненка.

<<  32 33 34 35 36 [3738 39 40 41  >>