10 жовтня 2016

denmista

Увага! Громадське обговорення!

03 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1000 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Тясминська,97 Черкаської області.

 

Розробник детального плану  територій головний архітектор проекту Л.І.Матвєєва.

Дорогі працівники освіти!

02 жовтня 2016

DPOВітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

 

У день Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Оголошення

01 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада має наміри прийняти регуляторний акт «Положення про порядок розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території м. Чигирина» Чигиринської міської ради.

З проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись  в каб. 15 та на інформаційному стенді в приміщенні міської ради

 

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до розгляду в приміщенні міської ради в місячний термін з дня опублікування

День Дошкілля

30 вересня 2016

DSC07238Таке покликання Вам долею дано

З любов»ю серця дітям віддавати

Цей шлях життєвий обрано давно,

Професія чудова - вихователь.

 

Дошкільна освіта – фундамент сучасної освіти. Завдання і почесна місія працівників дошкільного навчального закладу – створити сучасний дитячий садок, у якому буде щасливою кожна дитина. Щодень, щохвилини колектив  дошкільного навчального закладу «Зірочка» намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно.

Привітання З Днем вихователя

26 вересня 2016

DENVБути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю.
Найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Адже саме ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.
Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі, та помічники, методисти, музичні керівники! Вітаючи вас зі святом, бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків. Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою.

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Рятівники Чигиринщини відзначили своє професійне свято

21 вересня 2016

1474291426 img 712917-го вересня, в день, коли відзначається свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу, на території районного сектору ДСНС України у Черкаській області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня рятувальника. 

Привітати працівників цивільного захисту України завітали: куратор Чигиринського районного сектору Олександр Бабак, голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, керівник секретаріату районної ради Віталій Синяков, міський голова Степан Буханець, директор СТОВ «ДРУЖБА» Армен Налбандян та отець Василь (Месеча).

Під звуки гімну України, начальник караулу капітан служби цивільного захисту Олександр Тонов і капітан служби цивільного захисту Олександр Лисенко підняли Державний стяг України та прапор Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Розпорядження про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міста

20 вересня 2016

5e97c1811c87df2bd8a107f2cf224e3b03111dd9Відповідно до частин 1, 2, 3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад міста Чигирина і селище Чернече Чигиринської міської ради, а також:

       сіл Вершаці та Тарасо-Григорівка, селеща Кудашеве Вершацької сільської ради;

       села Галаганівка Галаганівської сільської ради;

       сіл Іванівка та Вдовичине, селищ Бурякове, Гненне Іванівської сільської ради;

       села Стецівка Стецівської сільської ради

 

в Чигиринську територіальну громаду з адміністративним центром у м. Чигирин, Чигиринського району, Черкаської області. 

Скликання ХІV сесії міської ради VIІ скликання

20 вересня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати ХІV сесію міської ради VIІ скликання 30 вересня 2016 року        о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.                

2.    Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1.         Про внесення змін рішення міської ради від 02.12.2015 № 1-1/ VIІ «Про підсумки виборів і визнання повноважень міського голови та депутатів міської ради».

 

2.2.         Про зміни до складу постійних комісій Чигиринської міської ради VIІ скликання.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

15 вересня 2016

DPLПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.

 

Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

<<  31 32 33 34 35 [3637 38 39 40  >>