Життя міста

19 листопада 2015

Життя міста

     Чигиринська міська рада розпочала модернізацію вуличного освітлення. Перші роботи по встановленню вуличних ліхтарів проведені працівниками  комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» (директор Шпичак В.О.) на відрізку дороги, яка з’єднує вулиці Енергетиків та Черкаську. Тут мешканці мікрорайону та перехожі у вечірній час світла вже давно не бачили.

До Дня працівників сільського господарства.

17 листопада 2015

До Дня працівників сільського господарства.

       14-15 листопада 2015 року, до Дня працівників сільського господарства, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районною федерацією футболу проведено Кубок району з міні-футболу. 12 команд прибуло на міський стадіон «Колос» поборотись за головний приз. В суботу напружені поєдинки точилися у трьох групах. У першій групі за вихід до наступного етапу змагань грали команди: «Едельвейс» Чигирин, «Богданівець-1» с. Суботів, «Манеж» Чигирин та «Тясмин» с. Худоліївка., у другій групі боротьба точилася між командами: «Ветерани» Чигирин, «Дніпро» с. Тіньки, «Патріот» с. Вітове та «Новий Чигирин», у третій групі грали команди: «Богданівець-2» с. Суботів, «Патріот-2» м. Чигирин, «Колос» Рацеве та «Технікум» Чигирин.

Подяка за співпрацю!

16 листопада 2015

Подяка за співпрацю!

      Міськвиконком та керівництво комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради висловлюють свою подяку Чигиринському районному центру зайнятості, в особі директора Коршунової С.Ф., за плідну співпрацю, спрямовану на вирішення соціальних потреб міської громади у напрямку організації та проведення суспільно корисних оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів Фонду та вагомий внесок у створення умов тимчасової зайнятості для чигиринців, які шукають роботу. 

Держфінінспекція в Черкаській області інформує!

16 листопада 2015

Держфінінспекція в Черкаській області інформує!

Держфінінспекція в Черкаській області за 10 місяців 2015 року забезпечила

відшкодування втрат на понад 34 млн грн

      Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 34,5 млн грн.

Шановні чигиринці!

12 листопада 2015

Шановні чигиринці!

Шановні чигиринці!

   Рекомендуємо керівникам підприємств усіх форм власності, організацій, підприємницьких структур, головам ОСББ, громадським організаціям та громадянам, які мають приватні будинки  упорядкувати закріплену та прилеглу територію відповідно  до культурно-естетичних та санітарно-побутових умов (прибрати опале листя, зрізані гілки, будматеріали). На перед вдячні за активну громадянську позицію.

                                                                           Міськвиконком

Життя міста

11 листопада 2015

Разом зробимо наше місто гарним та квітучим!

Життя міста

             11листопада 2015 року розпочато прибирання території міського парку ім.Шевченка. Перші роботи проведені працівниками комунального підприємства "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради. Запрошуємо чигиринців, які небайдужі до зовнішнього вигляду рідного міста, долучитися до акції, адже тільки гуртом ми зробимо місто чистим і квітучим.

Міськвиконком

Про спрощену систему реєстрації бізнесу в Україні

27 жовтня 2015

Про спрощену систему реєстрації бізнесу в Україні

 

До уваги громадян!

        Міністерством юстиції України запроваджено спрощену систему реєстрації бізнесу в Україні. Відтепер підприємницьку діяльність в Україні можна буде зареєструвати за одну добу, що стало можливим завдяки підписанню відповідних спільних наказів між Міністерством юстиції, Пенсійним фондом України,  Державною службою статистики України, Державною фіскальною службою України.

Повідомлення Відділу статистики у Чигиринському районі

26 жовтня 2015

Повідомлення Відділу статистики у Чигиринському районі

ПРО СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ

ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ

за січень–вересень  2015 року

 

Міська виборча комісія інформує!

02 жовтня 2015

Міська виборча комісія інформує!

 

 

Місцеві вибори 25 жовтня 2015 року 

 

 

 

 

 

 

Список кандидатів на посаду Чигиринського міського голови, зареєстрованих Чигиринською міською виборчою комісією. 

Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області

22 вересня 2015

Прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області

Держфінінспекція в Черкаській області за 8 місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на понад 22 млн грн

        Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,5 млн грн.

<<  30 31 32 33 34 [3536 37 38  >>