Увага! Громадське обговорення!

13 грудня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0074 га з розміщенням ділянки для обслуговування приміщення перукарні «Лілея» в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Грушевського, 18а Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 15.11.2016 № 156-15/VII «Про розроблення детального плану територій по вул. Грушевського, 18а в м. Чигирин, Черкаської області».

Звернення міського голови Степана Буханця з нагоди визволення міста Чигирин від німецько-фашистських загарбників

12 грудня 2016

DSC 0577

Шановні чигиринці!

Сьогодні, 12 грудня ми вшановуємо величний подвиг визволителів нашого міста, висловлюємо найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу.

 Минає 73 рік  від тієї вирішальної події, коли завдяки героїзму, самовідданості воїнів-визволителів, народних месників-партизанів та місцевого населення вдалося здійснити мрію всіх Чигиринців – звільнити місто від жахливого мороку ворожої окупації.

Майстер-клас для воїнів АТО

12 грудня 2016

IMG 30686 грудня у Чигиринському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний  семінар для військовослужбовців та воїнів АТО. Учасників семінару привітали з Днем Збройних Сил України старший офіцер відділення комплектування військової служби Дупяк Дмитро Іванович та директор Чигиринського районного центру зайнятості  Корщунова Світлана Федорівна, яка зазначила, що дане свято – сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша  служба – найблагородніша професія, це – найвища честь, покликання.

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

06 грудня 2016

DSПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята ! День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, дбають про його розквіт і зростання.

 

         Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише місцевих, а й загальнодержавних завдань. Завдяки злагодженій роботі, тісному співробітництву з територіальною громадою вдається не лише вирішувати чимало непростих соціально-економічних та громадсько-політичних питань у житті міста, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. 

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06 грудня 2016

DZSШановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з Вас – це справа всього життя, це – найвища честь, покликання. У цей урочистий день ми вшановуємо всіх – і вкритих сивиною, увінчаних нагородами фронтовиків, і молодь, яка щойно вдяглась у військову форму.

Скликання ХVІ позачергової сесії міської ради VIІ скликання

05 грудня 2016

     ogol    Керуючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати ХVІ позачергову сесію міської ради VIІ скликання 06 грудня 2016 року о 10 годині в  залі засідань Будинку рад та державних установ.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

 2.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015                 № 15 - 2/VIІ «Про міський бюджет на 2016 рік».

2.2. Про затвердження договору про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій жителів м. Чигирин та с. Чернече міським автомобільним транспортом загального користування.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з організаційного забезпечення діяльності ради Гержину Л.П.

 

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Вдалий вибір професії – запорука щасливого майбутнього!

05 грудня 2016

00062 грудня 2016 року в Чигиринському навчально-реабілітаційному центрі відбувся профорієнтаційний захід «Вдалий вибір професії – запорука щасливого майбутнього», який проводився в рамках Всеукраїнської декади зайнятості осіб з інвалідністю Чигиринським районним центром зайнятості.

На цьому заході фахівці служби зайнятості провели профорієнтаційну роботу з учнями, які стоять перед нелегким вибором – яку професію обрати, щоб стати успішним і щасливим у майбутньому. Метою проведеного заходу у навчально-реабілітаційному центрі  було зорієнтувати учнів, як не загубитися серед великого різноманіття професій, які існують на сьогоднішній день, і вибрати саме таку, яка по закінченні навчання принесе успішне працевлаштування, а не розчарування.

Служба зайнятості – інвалідам

05 грудня 2016

CZВ Україні, як і в усьому світі, проблема інтеграції інвалідів у суспільство є однією з найактуальніших соціальних проблем. Найбільш гідним способом забезпечення соціальної рівності цієї категорії громадян є надання можливості самореалізації та досягнення ними економічної незалежності. Тому соціальна реабілітація інвалідів має за мету, перш за все, забезпечення зайнятості цієї категорії громадян.

 

Чигиринським районним центром зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів. Сьогодні у ЦЗ на обліку перебуває 26 інвалідів, один з них учасник АТО, всього за рік мали статус безробітного - 78 осіб (жінок – 34, молоді – 13, проживаючих в сільській місцевості – 46).

Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів

05 грудня 2016

IMG 3046Кожен рік 1 грудня весь світ відмічає День боротьби зі СНІДом та солідарності з тими, хто захворів на цю страшну хворобу. Цього дня проводяться заходи, які ставлять за мету нагадати масштаби та наслідки страшного захворювання. В рамках проведення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом Чигиринський районний центр зайнятості 1 грудня провів  під гаслом «Здоровий спосіб життя – запорука професійних успіхів».

 За участю соціальних партнерів Центру соціальної служби  для сім’ї, дітей та молоді проведено   профінформаційний семінар  "Здоровий спосіб життя - запорука професійних успіхів" з безробітними.  Мета заходу: інформування учасників з питань недопущення дискримінації на робочих місцях ВІЛ-інфікованих осіб, запобігання упередженого ставлення до хворих на СНІД осіб, а також протидії поширенню ВІЛ/СНІДУ та туберкульозу. 

Чигиринські комунальники проводять снігоочисні роботи

04 грудня 2016

snЗважаючи на велику кількість опадів, починаючи з вечора 2-го грудня комунальна служба розпочала виконувати снігоочисні роботи на вулицях міста і працювала всю ніч.
Першочергово розчищені дороги за маршрутами міського автобусного транспорту. Також увага приділена тротуарам, територіям біля закладів соціальної сфери.
Зараз продовжується прибирання снігу, аби транспорт і пішоходи рухалися без перешкод.

<<  30 31 32 33 34 [3536 37 38 39  >>