Увага! Громадське обговорення!

29 грудня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,2318 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 144, 146, 148 Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 15.11.2016 № 155-15/VII «Про розроблення детального плану територій по вул. Б.Хмельницького, 144, 146, 148 в місті Чигирин, Черкаської області».

 

Розробник детального плану  територій ФОП Ніколенко О.А.

Увага! Громадське обговорення!

29 грудня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0845 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Фундукліївській, 10а Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 23.12.2016 № 183-17/VII «Про розроблення детального плану територій по вул. Фундукліївській (Горького), 10а в місті Чигирин, Черкаської області».

 

Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

Скликання ХVІІІ позачергової сесія міської ради VIІ скликання

28 грудня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати ХVІІІ позачергову сесію міської ради VIІ скликання 29 грудня 2016 року о 10 годині в  залі засідань Будинку рад та державних установ.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання «Про згоду на прийняття до сфери управління Чигиринської міської ради рухомого майна (автопідйомників в кількості двох одиниць)».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з організаційного забезпечення діяльності ради Гержину Л.П.

 

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Розпочато прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі у Громадській раді при Чигиринській міській раді

23 грудня 2016

ogolВідповідно до протоколу Ініціативної групи по створенню Громадської ради при Чигиринській міській раді від 14.12.2016 розпочато прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі у Громадській раді при Чигиринській міській раді.

Місцем подачі документів визначено кабінет №10 в приміщені Чигиринської міської ради.

Нагадуємо, що збір документів триватиме до 30.12.2016р.

Для зручності при подані документів пропонуємо

 зміст заяви наступного зразку

Привітання міського голови з днем енергетика

22 грудня 2016

DEШановні працівники і ветерани енергетичної галузі міста!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Бути енергетиком – означає нести величезну відповідальність за спокійне і благополучне життя кожної людини.

Висловлюю вдячність та повагу усім, хто присвятив сфері енергетики власне життя, кому жителі нашого міста завдячують теплом і світлом у своїх домівках, та йдучи по освітлених вулицях міста. Ціную великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика.

Шановні енергетики, спасибі вам за сумлінну і наполегливу працю! Міцного здоров’я, достатку, миру і злагоди вам і вашим родинам! Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги та любові! Зі святом!

 

Міський голова                                  С.І. Буханець

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» здійснює благодійну діяльність та відкрила благодійну програму «Заміна системи опалення».

21 грудня 2016

CFZРазом з своїми партнерами з числа міжнародних благодійних фондів, а також підприємств, які мають величезний досвіт в будуванні під ключ та подальшої експлуатації котельних та теплоелектростанцій. Організація працює над виробом моделі щодо виду палива типу генеруючого обладнання або приладів кінцевого споживання.

 

Найбільшим внеском буде модернізація систем опалення приміщень, у тому числі санація, заміна котлів, встановлення теплових насосів, збільшення частки централізованого теплопостачання  а також нагрівального обладнання з можливим використанням сонячних колекторів. Запровадження на радіоактивно-забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях України нових підходів до реалізації державної політики щодо фінансування енергоефективності є принциповою умовою для залучення коштів міжнародних благодійних фондів.

19 грудня – День Святого Миколая Чудотворця.

19 грудня 2016

DSMШановні чигиринці!

Сьогодні одне з найпрекрасніших зимових свят – день Святого Миколая Чудотворця, який з нетерпінням всі чекають. 

Це свято любові та душевної теплоти. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з радістю приймають подарунки. 

Щиро вітаю Вас з цим чудовим святом! 

Нехай Ваші бажання стануть реальністю, а свято принесе вам щастя та благополуччя, щоб ваші родини жили у достатку і розумінні.

Усіх земних благ Вам, впевненості в завтрашньому дні і мирного неба над головою.

 

З повагою -  міський голова Степан Буханець.

Установчі збори для формування складу Громадської ради при Чигирнській міській раді

16 грудня 2016

ogol01 лютого 2017 року о 14 годині в приміщенні міської ради за адресою: м. Чигирин, вулиця Богдана Хмельницького, 19.відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Чигирнській міській раді.

Розпорядженням міського голови від 12 грудня 2016р. 141-02-04 створено ініціативну групу для формування складу Громадської ради при Чигиринській міській раді.

 

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради при Чигиринській міській раді:

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2016

DVCHАварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

 

14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Скликання ХVІІ сесії міської ради VIІ скликання

13 грудня 2016

ogol

Керуючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.    Скликати ХІІV сесію міської ради VIІ скликання 23 грудня 2016 року о 14 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2.    Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1.   Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам.

2.2.   Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки по вулиці Гайдамацька,73 в місті Чигирин Черкаської області.

2.3.   Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під комунальними каналізаційними очисними спорудами в місті Чигирин Черкаської області.

 

2.4.   Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Грушевського, 16 в місті Чигирин Черкаської області.

<<  29 30 31 32 33 [3435 36 37 38  >>