У Чигирині надаватимуть безоплатну правову консультацію

01 вересня 2016

ogolБезкоштовну консультацію із будь-яких правових питань зможуть отримати жителі Чигиринщини.

Із першого вересня в місті розпочне роботу Чигиринське бюро правової допомоги Черкаського місцевого центру з надання БВПД. Початок роботи бюро правової допомоги — це наступний етап реформування територіальних органів юстиції.

Новостворене бюро правової допомоги надає правову інформацію, консультації та роз’яснення із правових питань, забезпечує складення заяв, скарг та інших документів правового характеру, забезпечує прийом заяв про надання адвоката за рахунок держави (якщо необхідний розгляд справи у суді).

 

Дорогі діти, шановні батьки, учителі, гості!

01 вересня 2016

1Від щирого серця вітаю вас з Днем знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління жителів нашого міста і нашої країни. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини.

 

Днями, соціальна інфраструктура Чигирина поповнилась ще одним суб’єктом.

25 серпня 2016

P60822 125551 В райцентрі відкрилася нова аптека. Здавалося б ця ніша «повністю укомплектована», адже в місті є чимало точок, готових забезпечувати наших краян ліками. Проте нова аптека, яку відкрив у приміщенні автостанції приватний підприємець Олексій Кудряшов, має кілька суттєвих переваг.

 Бізнесмен, взявся продовжувати аптекарську династію своєї родини, підійшовши до цієї справи з особливою турботою про земляків. Маючи в своєму арсеналі вже один аптечний кіоск, новий він відкрив на автостанції. Насамперед, автостанція — то ворота міста. Тобто — місце, яке доступне не лише чигиринцям, а й усім краянам із сіл району які сюди приїжджають. У відкритті цього закладу дійсно відслідковується соціальна складова: крім лояльних доступних для різних верств населення цін на ліки, тут можна ще й зробити миттєве досліджування артеріального тиску та рівня цукру в крові. Мед­працівники професійно, безкоштовно зроблять ці вимірювання усім бажа­ючим на високоточній ав­томатичній апаратурі су­часних європейських ви­робників. Хіба що тесто­ву смужку для глікометра доведеться купити.

Шановні чигиринці !

23 серпня 2016

ua gerbВід імені Чигиринської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Велика та славна історія нашої держави свідчить про багатовікову боротьбу нашого народу за державну незалежність, за право жити вільно на своїй землі. Двадцять п’ять років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання.

Увага! Громадське обговорення!

22 серпня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0457 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Тясминська,35А Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2016          № 86-10/VІІ  «Про розроблення детального плану територій по вул. Тясминська, 35-а в м.Чигирин, Черкаської області».

 

            Розробник детального плану  територій головний архітектор проекту Л.І.Матвєєва.

Увага! Громадське обговорення!

22 серпня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1602 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Гетьманській,72 Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2016          № 71-10/VІІ  «Про розроблення детального плану територій по вул. Гетьманська, 72 в м.Чигирин, Черкаської області».

 

            Розробник детального плану  територій головний архітектор проекту Л.І.Матвєєва.

Увага! Громадське обговорення!

22 серпня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,3040 га з розміщенням ділянки для житлового будинку, господарської будівлі та гаражу в межах Чигиринської міської ради за адресую: пров. Петра Похила,15 м.Чигирин Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2016          № 85-10/VІІ  «Про розроблення детального плану територій по пров. Петра Похила, 15 в м.Чигирин, Черкаської області».

Демобілізованим захисникам Батьківщини знайти роботу стане простіше

18 серпня 2016

Inform

До льгот і гарантій, які надає держава  своїм захисникам, додалися зміни  до статті 14 Закону «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

«Відтепер, якщо роботодавець працевлаштовує на нове робоче місце учасника антитерористичної операції зареєстрованого у службі зайнятості як безробітного, строком не менше ніж на два роки, він отримає щомісячну компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску протягом одного року. Крім того, суб`єкти малого підприємництва можуть отримати подібну компенсацію у випадку працевлаштування безробітних на нові робочі місця у визначених пріоритетними галузях економіки»,  - прокоментував нововведення директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Внесення змін до розпорядження №79-02-04 від 08.08.2016 «Про скликання ХІІ сесії міської ради VIІ скликання»

15 серпня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» внести зміни до розпорядження міського голови від 08.08.2016 № 79-02-04 «Про скликання ХІІ сесії міської ради VIІ скликання»:

1. Пункт 1 розпорядження міського голови від 08.08.2016 № 79-02-04 «Про скликання ХІІ сесії міської ради VIІ скликання» викласти в наступні редакції:

 

«1. Скликати ХІІ сесію міської ради VIІ скликання 18 серпня 2016 року о     10 годині в залі районного Будинку культури».

Увага! Громадське обговорення!

12 серпня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій, що прилягають до окремих  об’єктів каналізаційних очисних споруд в         м. Чигирині Черкаської області з метою їх реконструкції.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 25.03.2016          № 43-5/VІІ  «Про розроблення детального плану територій, що прилягають до окремих об’єктів каналізаційних очисних споруд в м. Чигирині Черкаської області з метою їх реконструкції».

 

            Розробник детального плану  територій КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

<<  28 29 30 31 32 [3334 35 36 37  >>