22 березня відбудуться збори Громадської ради при Чигиринській міській раді

20 березня 2017

ustanovch 485x33015 березня 2017 року на черговій ХХІІ сесії Чигиринської міської ради затверджений персональний склад Громадської ради при Чигиринській міській раді. До складу Громадської ради ввійшли представники різних громадський організацій:

Глазунова Діна Миколаївна – голова благодійної організації  «Фонд розвитку Чигиринщини»

Діденко Яніна Леонідівна – представник громадської організації  «Польський дім Чигиринщини»

Жук Діна Іванівна – представник громадської організації  «Ми– Чигиринці»

Скликання ХХІІІ сесії міської ради VIІ скликання

20 березня 2017

but51Керуючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.    Скликати ХХІІІ сесію міської ради VIІ скликання 30 березня 2017 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

Вітання з Днем комунальника

17 березня 2017

jkhПерш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. 
Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.
Представники сфери побутового обслуговування роблять своїх земляків красивими, доглянутими, а їх життя – комфортнішим. 
Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. 

Оголошення

16 березня 2017

     ogolКомунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради повідомляє  споживачів про  зміну  ціни/тарифу  за послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій з 03 квітня 2017 року. Нові тарифи встановлені  та вводяться  в дію Рішенням виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 14.03.2017р. № 3-28. Загальний розмір тарифу, його структура, перелік послуг та щомісячна плата за 1 м2 загальної площі квартири власника житлового приміщення (квартиронаймача, орендаря)  становить:   

ЗВІТ міського голови Степана Буханця перед територіальною громадою міста про підсумки роботи Чигиринської міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік

14 березня 2017

Рисунок1Враховуючи вимоги пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 13 Регламенту Чигиринської міської ради VІІ скликання я хочу прозвітувати перед вами про роботу Чигиринської міської ради, її виконавчого комітету про те, що вдалося нам зробити у 2016 році, що залишилося невиконаним, на чому потрібно акцентувати увагу на наступні роки. 

Хочу відмітити, що свою роботу, роботу міської ради та її виконавчого комітету я будував, виходячи з вимог та повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» і спрямовувалась вона на вирішення таких основних напрямів: виконання міського бюджету, забезпечення роботи галузей житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послуг населенню міста, покращення благоустрою міста, функціонування дошкільного навчального закладу,  інших сфер життєдіяльності міста.

Вшанування пам’яті Шевченка

10 березня 2017

0002Міський голова Чигиринської міської ради Буханець С.І. 9 березня в день народження видатного поета, художника, великого українця — Тараса Григоровича Шевченка, вшанував пам'ять митця, чиє ім’я знають у всьому світі. В цей день до пам’ятника Шевченка, що знаходиться на території однойменного парку, прийшли вшанувати пам’ять та покласти квіти жителі міста, представники громадськості.

Після покладання квітів чигиринці мали змогу послухати концерт на якому зачитувалися вірші великого поета, звучали пісні по його віршам. В концерті приймали участь творча молодь міста та художні колективи району.

Свято весни в «Зірочці»

09 березня 2017

17098389 114416039087736 8929248179494630070 nВ дошкільному навчально-виховному закладі "Зірочка" Чигиринської міської ради Черкаської області відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Лагідні слова, привітання лунали для мам, бабусь та чарівних дівчаток. Пісні, таночки, весняні хороводи, жарти, інсценівки старанно готували малята, щоб привітати найдорожчих у світі мам та бабусь. До привітань приєдналися Чигиринський міський голова Степан Буханець та начальник відділу освіти Катерина Невгоденко.

Шановні жінки козацького краю!

07 березня 2017

4f50b389280f82Прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом краси і любові - 8 Березня! 

Весняне пробудження природи нерозривно пов'язане з образом Жінки, висока місія якої призначена їй долею - ростити дітей, оточувати турботою, нести в світ життя, любов і красу. Жінка – надзвичайна, вона одночасно може бути турботливою мамою і сильним керівником, лагідною дружиною та професіоналом на роботі.

Сучасній жінці підвладно все. Сьогодні жінки Чигирина - соціально активні, не стороняться громадської і політичної роботи, у щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті,  культурі, медицині, беруть участь в управлінні містом, в військових діях на Сході України, допомагають армії, займаючись волонтерською діяльністю.

У цей нелегкий для України час Ви є джерелом віри і надії, справжніми берегинями – турботливими, стійкими, мужніми.

Вітаючи Вас зі святом, бажаю щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям радості. Щастя Вам, здоров'я, сімейного благополуччя і затишку, мирного неба над головою. Нехай поруч з Вами завжди будуть турботливі та віддані чоловіки.

Зі святом Вас, дорогі жінки!

 

Міський голова Буханець С.І.

10 березня - звіт міського голови

05 березня 2017

hqdefault11110 березня 2017 року в Чигиринському районному Будинку культури, за адресою: м. Чигирин, вул.. Б. Хмельницького, 28, відбудеться зустріч щодо висвітлення підсумків щорічної роботи міського голови з метою забезпечення відкритого діалогу між владою та громадою.

Також відбудеться обговорення роботи міської ради та її виконавчих органів з депутатським корпусом, мешканцями громади.

Початок зустрічі – 16-00.

Запрошуємо всіх жителів міста!

Секретами успіху поділився з школярами міський голова

05 березня 2017

DSC 0085На базі Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Б.Хмельницького Чигиринської районної ради Черкаської області відбулась зустріч школярів та міського голови Буханця Степана Івановича.

Міський голова поділився спогадами часів навчання в школі. Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Школярі цікавились секретами успіху та запитували з чого можна почати свою справу. 

<<  27 28 29 30 31 [3233 34 35 36  >>