Звернення міського голови Степана Буханця з нагоди Міжнародного дня інвалідів

03 грудня 2016

 Шановні мешканці!

diПрийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Міськвиконком інформує

01 грудня 2016

 DSC055530 листопада 2016 року при міському голові Степану Буханцю відбулася робоча нарада з питань благоустрою та вивезення ТПВ на території міста Чигирина.

 

У нараді взяли участь секретар міської ради Іващенко Л.Ф.,  начальник відділу ЖКГ, землеустрою та інвестиційної політики міської ради Бунь О.О., спеціаліст відділу Ліщенко В.В., інспектор відділу Січовий С.В. та директор КП «Єдиний розрахунковий центр» Шпичак В.О.

26 листопада — День пам’яті жертв голодомору

26 листопада 2016

dgg26 листопада — День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, в цей тяжкий для українців день ми всі сповненні скорботи та туги за мільйонами життів, що забрав голод та став трагічною сторінкою історії нашого народу. Голодомор, який був спланований радянською владою та багато років приховувався та заперечувався, нині визнаний світом, як геноцид українського народу. Тодішня радянська тоталітарна влада заради своїх амбіцій та планів, знищувала населення мільйонами, як голодом так і подальшими репресіями та тюрмами.

Партнерство і взаємовигідна співпраця

25 листопада 2016

Партнерство і взаємовигідна співпраця

3 грудня українське суспільство відзначає Міжнародний день інвалідів. Зайнятість є однією із сфер створення рівних можливостей для осіб з особливими потребами. Сьогодні служба зайнятості всебічно сприяє залученню людей з інвалідністю до соціально-трудових відносин шляхом надання соціальних послуг. Це : підбір підходящої роботи, професійна орієнтація, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці шляхом організації професійного навчання та перенавчання, сприяння у започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Однак, збільшення кількості соціальних послуг, що надаються службою зайнятості та підвищення їх якості не забезпечать зменшення рівня безробіття зазначеної категорії населення. Кожен роботодавець мусить розуміти, що серед професіоналів різного рівня кваліфікації можуть бути люди з інвалідністю, які хочуть і можуть працювати. Тільки плідна співпраця центру зайнятості та роботодавців принесе бажані результати і стане джерелом благополуччя людей з особливими потребами.

Навчаємо робітничих професій

24 листопада 2016

Навчаємо робітничих професій

Професійна підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації безробітних організовується службою зайнятості з урахуванням вимог ринку праці, перспектив розвитку регіону та конкретних замовлень роботодавців з використанням різних форм і видів навчання. Навчання проводиться на базі професійно-технічних, вищих навчальних закладів області та інших регіонів, безпосередньо на підприємствах, в установах і організаціях, а також у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

          Професійне навчання здійснюється за груповою, індивідуальною формою, шляхом стажування та курсів цільового призначення , що дає можливість безробітним та працюючим громадянам за короткий термін опанувати професію або підвищити кваліфікацію. Залежно від складності професії тривалість навчання складає від 1 до 9 місяців, за денною формою навчання.

До відома всіх громадян м. Чигирин!

21 листопада 2016

ogolЗа Правилами благоустрою міста, всі підприємства міста та власники приватного сектору, зобов’язані укласти договір із КП «ЄРЦ», яке обслуговує міський полігон твердих побутових відходів, на вивіз сміття в 2017 році.

За порушення правил благоустрою міста існує адміністративна відповідальність, передбачено ст. 152 КУпАП, а саме штраф від 300 до 1700 грн.

Термін на вкладання договору до 30.12.2016 р. за адресою: м. Чигирин, вул. Слави, 22.

При собі мати паспорт .

Прийомні дні – щодня з 8-00 до 17-00 год.

Пам’ятайте, що чистота нашого міста залежить від вас з нами.

 

Привітання до дня Гідності та Свободи

20 листопада 2016

 dgВід щирого серця хочу привітати Вас з Днем Гідності та Свободи.

 У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією, яка продемонструвала прагнення змінити хід історії, напрямок розвитку держави і показала світові свою волю до свободи і незалежності. Гідність і свобода коштували нам дуже дорого , тому що за неї ми поплатилися життями наших співгромадян, тож висловлюю велику надію на те , що ці доленосні події будуть збережені і донесені до наступних поколінь, стануть прикладом патріотизму, поштовхом до подальшого неухильного шляху розвитку демократичних цінностей, прав і свобод кожного громадянина нашої держави.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

Розпорядження про організацію прийому громадян

17 листопада 2016

ogolЗ метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, відповідно до Указу Президента України від 07.02.2010 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись статтею 40 Конституції України, підпунктом 20 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про звернення громадян»:

 

1.    Затвердити графік прийому громадян у виконавчому комітеті Чигиринської міської ради (додаток № 1).

Чигиринський міський голова Буханець С.І. провів робочу нараду із керівниками комунальних підприємств

08 листопада 2016

 DSC05201111111107 листопада 2016 року Чигиринський міський голова Буханець С.І. провів робочу нараду із керівниками комунальних підприємств міста та начальником відділу ЖКГ, землеустрою та інвестиційної політики.

 

На нараді обговорювалось питання підготовки міста до зимового періоду. Директор КП «Стадіон «Колос» Гайдаренко О.В. повідомив що він практично підготовив необхідну кількість дров для опалення стадіону. Та для опалення за весь період йому потрібно закупити ще близько 5-ти кубічних метрів дров. Тому він просить міського голову та депутатів виділити кошти на придбання на найближчій сесії.

<<  27 28 29 30 31 [3233 34 35 36  >>