Шановні земляки!

21 листопада 2018

369Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

В цей день ми віддаємо шану Героям Небесної Сотні, волонтерам, усім українським бійцям, які, демонструючи мужність та патріотизм, вдень і вночі надійно стоять на захисті наших східних кордонів.

Щиро дякую кожному з вас, дорогі чигиринці, за ваш патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Слава Героям! Слава всьому великому мудрому та працьовитому українському народові!

З повагою,

секретар міської ради Олександр Іванов

Оголошення

15 листопада 2018

 

            Управління Державної  казначейської  служби України у Чигиринському районі Черкаської області повідомляє, що з 01.01.2019 буде запроваджено централізацію видатків розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів та проведено відкриття видаткових рахунків на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України.

 

<<  1 2 [34 5 6 7  >>