Покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення

08 травня 2018

    8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини 8 травня 1945 року. Саме цей день прийнято вважати Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    Сьогодні представники влади, громадськості та духовенства вшанували пам'ять мирних жителів та військовополонених покладанням квітів до  Обеліска Слави та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. 

Шановні жителі та гості Чигиринщини!

08 травня 2018

 Запрошуємо на урочисті заходи з нагоди відзначення 95-ї річниці Чигиринського району та Дня міста, які відбудуться 12 травня 2018 року в місті Чигирині, в парку імені Тараса Григоровича Шевченка.

В ПРОГРАМІ ЗАХОДІВ:

             11:00 – покладання квітів до пам’ятника Б.Хмельницького, Обеліска Слави та пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні

12:00 – молебень в церкві Святого Пророка Іллі, с. Суботів

12:50 – покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка

13:00 – відкриття дитячого майданчика

з 13:00

·        робота стилізованих містечок майстрів народного мистецтва району

·        столи достатку «Чигиринщина – гостинний край»

·        майстер-класи

·        спортивні змагання та розваги для дітей та молоді (батути, перетягування канату, арм-реслінг, шахи, малюнок на асфальті)

·        акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

·        дитяча освітньо-розважальна програма «Пізнаємо рідний край»

13:45 – флешмоб «Ми діти твої, Україно!»

14:00 – урочиста частина з нагоди 95-ї річниці Чигиринського району

з 15:00 – концертна програма за участю місцевих та запрошених колективів і виконавців.

  А також фаєр-шоу, тематичні фотозони, козацька каша, виїзна торгівля, солодка вата  та інше.

Оргкомітет

Знайомство школярів з підприємствами Чигиринщини

07 травня 2018

     В профорієнтаційній роботі зі школярами дуже важливо звернути увагу підростаючого покоління на необхідність врахування вимог сучасного ринку праці при виборі майбутньої професії. Особливої уваги варто практичне ознайомлення школярів з низкою актуальних на ринку праці професій шляхом проведення професіографічних екскурсій на підприємства району. Саме з цією метою в рамках Акції «Випускник-2018» та на виконання плану реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017 – 2020 роки фахівцями Чигиринського районного центру зайнятості організовано та проведено ряд професіографічних екскурсій для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл району.

   6 квітня 2018 року проведено екскурсію для учнівської молоді до одного з приватних підприємців м.Чигирина – Аліни Майбороди, салону краси «ДЕЛЮКС». Учні отримали інформацію про салон, історію його створення, діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників. Діти мали змогу познайомитися з такими професіями як перукар, манікюрник, косметолог.

Привітали ветеранів з великою Перемогою у Другій світовій війні

07 травня 2018

    Цього року ми відзначаємо 73-му річницю з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Для усіх поколінь 9 травня є особливим святом – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. Адже мільйони наших співвітчизників полягли у боях за найсвятіше – свободу своєї Батьківщини.
   І хоча події тієї страшної війни віддаляються від нас з кожним роком, але в пам'яті народній назавжди залишаться героїзм, мужність, відвага воїнів і працівників тилу, які не шкодували свого здоров’я і життя для нашого мирного майбутнього.

   Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, секретар міської ради – Олександр Іванов та голова районної ради ветеранів – Віктор Сидорович Ключко привітали ветеранів війни.

   Ветеранам були вручені продуктові набори та квіти.

 

 

Чигиринський районний центр зайнятості провів Брейн-ринг для старшокласників

04 травня 2018

       7 квітня 2018 року за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості  в Чигиринському НВК № 2 проходив міжшкільний профорієнтаційний брейн-ринг «Ігри професій» між учнями старших класів міста Чигирина. Так, за звання найерудованіших в сфері професійного самовизначення змагалися   команди – «Брейн-буз» Чигиринської ЗОШ №1, «Шанс» Чигиринський НВК №2, «Профі-флеш» Чигиринського НВК №3.

   Захід був організований з метою активізації та розширення знань старшокласників про різноманітний світ професій; сприяння розвитку таких якостей як: діловитість, чесність, відповідальність, справедливість; виховання позитивного ставлення до навчання та майбутньої професійної діяльності.
    Брейн-ринг проходив в захоплюючій та змагальній атмосфері. Вболівальники мали можливість насолодитися духом гри між командами, ерудованістю та амбіційністю їх членів. Окрім запитань «У світі професій» був і «чорний ящик», і музичний тур, розминка з вболівальниками.

<<  1 2 [34 5 6 7  >>