Міський голова ініціював купівлю 4-х автобусів для перевезення пасажирів містом

16 лютого 2017

2 314 лютого в Чигиринській міській раді відбулася  21 позачергова  сесія VII скликання, приводом до проведення якої стала необхідність вирішення  питання покращення організації  пасажирських перевезень по місту Чигирин.

Напередодні проведення цієї позачергової сесії жителі міста звернулися до Чигиринського міського голови Степана Буханця  з листом, в якому просили  вплинути на ситуацію і покращити умови  перевезення пасажирів по місту, оскільки тією якістю транспортних послуг, яка є зараз громадяни не задоволені. Цей лист зібрав  біля 500 підписів небайдужих мешканців.

Увага! Громадське обговорення!

16 лютого 2017

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,2734 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Заозерна, 32 Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 23.12.2016 № 180-17/VII «Про розроблення детального плану територій по вулиці Заозерна, 32 в місті Чигирин, Черкаської області». 

 

Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

Тісна співпраці Чигиринського РЦЗ з місцевими органами влади.

16 лютого 2017

CZЧигиринський районний центр зайнятості постійно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавцями в частині забезпечення тимчасової зайнятості населення.

 

На сьогоднішній день всі сільські ради, Чигиринська міська рада  затвердили «Програму організації та фінансування у 2017-2018 роках громадських робіт», «Перелік роботодавців та видів громадських робіт, які будуть проводитися у 2017 році за кошти місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття». Прогнозні видатки для проведення громадських робіт на 2017 рік становлять 711200,00 грн. Станом на 07.02.2017 року вже виділили кошти Чигиринська міська рада (КП «ЄРЦ», КП «Стадіон «Колос»), Галаганівська, Вершацька, Тіньківська, Красносільська, Боровицька, Матвіївська, Худоліївська, Головківська  сільські ради. До кінця березня 2017 року всі сільські ради планують затвердити кошти та розпочати громадські роботи.

Скликання ХХІ позачергової сесії міської ради VIІ скликання

13 лютого 2017

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати ХХІ позачергову сесію міської ради VIІ скликання 14 лютого 2017 року о 14 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання «Про внесення змін до рішення  міської ради від 23.12.2016 № 199-17/VIІ «Про міський бюджет на 2017 рік».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з організаційного забезпечення діяльності ради Гержину Л.П.

 

Міський голова                                                                             С.І.Буханець

Увага! Громадське обговорення!

13 лютого 2017

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,0883 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Замковій, 121 Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 30.09.2016 № 135-14/VII «Про розроблення детального плану територій по вул. Замковій, 121 в місті Чигирин, Черкаської області».

 

Розробник детального плану  територій ФОП Матвеєва Л.І.

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міста

10 лютого 2017

 

Чигиринська міська рада

Черкаської області

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

10.02.2017                                       м. Чигирин                                         № 04-02-04

 

Про ініціювання добровільного

об’єднання територіальних

громад сіл, селищ та міста

 

 

Відповідно до частин 1, 2 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад міста Чигирина і селище Чернече Чигиринської міської ради, а також:

 –   села Боровиця Боровицької сільської ради;

       сіл Вершаці та Тарасо-Григорівка, селеща Кудашеве Вершацької сільської ради;

       села Галаганівка Галаганівської сільської ради;

       села Головківка, селеща Скелівка Головківської сільської ради;

       сіл Зам'ятниця та Деменці Зам’ятницької сільської ради;

 

       сіл Іванівка та Вдовичине, селищ Бурякове, Гненне Іванівської сільської ради;

Скликання ХX сесії міської ради VIІ скликання

23 січня 2017

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1.         Скликати ХХ сесію міської ради VIІ скликання 01 лютого 2017 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2.         Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1.         Про програму соціально-економічного розвитку територіальної громади міста Чигирина на 2017 рік.

2.2.         Про виконання міського бюджету за 2016 рік.

2.3.         Про внесення змін до рішення  міської ради від 27.01.2015 № 45-9/VI «Про місцеві податки та збори».

2.4.         Про реєстрацію права власності на земельну ділянку по  вулиці  Грушевського,18А в місті Чигирин Черкаської області.

2.5.         Про надання у власність земельних ділянок громадянам.

 

2.6.         Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Скликання ХІХ позачергової сесія міської ради VIІ скликання

23 січня 2017

ogol

Керуючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати ХІХ позачергову сесію міської ради VIІ скликання 24 січня 2017 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути питання «Про згоду на прийняття до сфери управління Чигиринської міської ради рухомого майна (автомобілів спеціального призначення в кількості дванадцяти одиниць)».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з організаційного забезпечення діяльності ради Гержину Л.П.

Міський голова                                                                                  С.І.Буханець

Міська влада почастувала смаколиками дітей воїнів АТО

12 січня 2017

    Новорічні та різдвяні свята -  довгоочікувана подія для наших діточок. Вони завжди з нетерпінням сподіваються на  диво, сюрпризи і подарунки. А особливо це стосується тих, які попри свій юний вік вже дізналися, як це день за днем терпляче чекати повернення тата або мами звідти, де  тривають бойові дії.

    Ось і міська влада не залишилася осторонь  і, в рамках дії Програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей, які проживають в місті Чигирин, придбала для дітей воїнів АТО 35 новорічних подарунків. 

    Отримати смаколики для своїх діток завітала до міської ради чигиринка Сірченко Лідія, яка з вересня 2016 року, разом з іншими захисниками, на передньому краї в  зоні АТО захищає  рубежі України. Під час зустрічі з міським головою Степаном Буханцем Ліда про зміну мирної професії і свій новий статус військовослужбовця говорила спокійно та буденно. Але за цією буденністю в очах жінки вгадувалась жага перемоги заради миру і спокою в наших оселях.

Стажування – шлях до працевлаштування

11 січня 2017

Стажування, як вид професійного навчання безробітних, для роботодавця – найкращий спосіб перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені завдання.

Для безробітного – це шанс проявити себе, показати свої кращі сторони і, водночас, ознайомитись з новим місцем роботи, адаптуватися у новому професійному середовищі, отримати додаткові знання та вдосконалити уже набуті.

Відтак, організація стажування осіб зі статусом безробітного постійно використовується Чигиринським районним центром зайнятості з метою більш ефективного їх працевлаштування і забезпечення роботодавців кадрами необхідної їм кваліфікації.

<<  24 25 26 27 28 [2930 31 32 33  >>