Оголошення

14 травня 2016

ogolВідповідно до рішення Чигиринської міської ради від 27.04.2016 року №51-8/VІІ «Про конкурс з визначення виконавця робіт із оцінки земель на конкурентних засадах» проводиться конкурс з відбору виконавців робіт із оцінки земель

Мета проведення робіт: Проведення робіт із оцінки земель.

Дані про земельну ділянку:

Місце розташування земельної ділянки: м. Чигирин на розі вулиць Б.Хмельницького та Шевченка, площа – 0,0130 гектарів,  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців робіт із оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

Подяка

11 травня 2016

1301897672 podyakaВиконавчий комітет Чигиринської міської ради, в особі міського голови Буханця С.І., надзвичайно вдячний Чигиринському Свято - Троїцькому Жіночому монастирю, депутату міської ради Приходьку Ю.В., а також підприємцям Глаговському Є.А., Гретченко Л.Г., Кононенко О., Назаренко Г.О., Павленко К.В., Пухальському В.М., Скориніній С.В., Філоненко І.М., Мочалову В.Ю., та ПАТ "Черкаський хлібокомбінат" які не залишилися байдужими і стали спонсорами заходів з нагоди відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дякуємо за активну життєву позицію та громадянську свідомість.

Шановні ветерани!

09 травня 2016

905У цей славетний день ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за рідну землю, за благополуччя і свободу прийдешніх поколінь, за мир і спокій на всій землі. Пам’ять про мужність і незламність нашого народу, про звитягу воїнів-визволителів рідної Батьківщини залишається в серці кожного українця. Велич народного подвигу і значення Великої Перемоги ніколи не підуть у забуття, а славні сторінки, вписані героями в історію Вітчизни, не припадуть архівним пилом.

Майбутні покоління повинні пам’ятати подвиг батьків і дідів, які своєю Перемогою у Другій Світовій війні принесли мир на нашу землю.

ОГОЛОШЕННЯ

04 травня 2016

ogol9 травня 2016 року в м. Чигирині відбудуться заходи  з нагоди 71 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В програмі заходів:

09 год.45 хв. Хода жителів міста до Обеліска Слави;

10 год.00 хв. Урочистий мітинг біля Обеліска Слави;

11 год.00 хв. Народне гуляння в парку ім.Шевченка.

Запрошуємо жителів та гостей міста долучитися до святкування.

Рух громадського транспорту в місті буде забезпечено з 09.00 до 16.00 год.

Міськвиконком

Дорогі земляки! Шановні Чигиринці! Від усього серця щиро вітаю із найсвітлішим весняним святом –Великоднем!

01 травня 2016

HWВеличне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас іще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Із настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож направмо наші спільні молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження української нації і ствердження Української Держави!

Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення!

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою міський голова Буханець С.І.

Придбано 2 нові одиниці техніки

26 квітня 2016

P60426 093427За рахунок коштів Чигиринської міської ради у власність територіальної громади міста придбано 2 нові одиниці техніки, а саме: трактори Беларус -82.1 та Беларус – 320.4 М з навісним обладнанням – комунальним відвалом КО320-2,0 та косаркою роторною  Z -069-1.65м. Нова техніка буде передана на праві господарського відання комунальному підприємству «Єдиний розрахунковий центр». Тож надалі комунальне підприємство зможе більш якісно і швидко виконувати  роботи по благоустрою міста.

Весняний благоустрій міста

26 квітня 2016

B1Саме весна є порою оновлення всього навколо, адже саме тоді ми очікуємо змін на краще, причому в усіх сферах життя.

 Тож, хоча зима і залишилася вже далеко позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.

 

Вже кілька тижнів у Чигирині тривають роботи з прибирання міста після зими. Працівники комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр»  очищають тротуари та дороги, фарбують урни, бордюри та дерева. У належний санітарний стан приведені сквери та парки, впорядковані клумби та газони.

Інформація про скликання VІІІ сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання

18 квітня 2016

ogolКеруючись  підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  VІІІ  сесію  міської ради VIІ скликання  27 квітня 2016 року о 10 годині в приміщенні залі засідань Будинку рад та державних установ.

2. Запропонувати депутатам міської ради розглянути такі питання:

2.1.  Про здійснення електронних закупівель.

2.2.  Про внесення змін до Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам за їх особистими зверненнями до органів місцевого самоврядування міста Чигирина.

2.3. Про конкурс з визначення виконавця робіт із оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

 

З 4 КВІТНЯ РЕЄСТРАЦІЮ/ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬ ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

14 квітня 2016

ogolУ зв’язку з набранням чинності окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» в Україні змінюється система реєстрації місця проживання.

Відповідно до статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» органом реєстрації визначено виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, сільського голову (у разі, якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено). 

<<  23 24 25 26 27 [2829 30 31 32  >>