Здійснюються роботи по впорядковуванню кладовищ

30 березня 2017

image 0 02 04 cd95b9fe0b52c7090388c63818abd54493e4c01f8007587fa746db63a679e05b VПочаток весни – традиційний час великого християнського свята Воскресіння Господнього – Пасхи. За традицією Чигиринщини поминальні дні наступають через тиждень після цього свята. В цьому році ці дні припадають на початок квітня.

В Чигирин з’їжджатимуться діти, онуки, родичі, близькі знайомі тих, кого будуть поминати в ці дні. Тому важливо приділяти більше уваги на благоустрій кладовищ саме в перші весняні місяці.

День відкритих дверей у роботодавця

30 березня 2017

den v d14 березня 2017 року за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості відбувся « День відкритих дверей у роботодавця » одного з приватних підприємців  м.Чигирина – Майборода Аліна Вікторівна.  Метою даного заходу було презентація новоствореного салону перукарні «ДЕЛЮКС» у приватного  підприємця, можливості спільного діалогу між роботодавцем та шукачами роботи. У заході взяли участь приватний підприємець Майборода Аліна Вікторівна – адміністратор перукарні «Делюкс», провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Пітюренко Світлана Володимирівна, вісім осіб, які перебувають на обліку в Чигиринському районному центрі зайнятості з метою пошуку роботи.

Майборода Аліна Вікторівна  презентувала своє підприємство, розповіла про його створення, діяльність, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

Ярмарок вакансій –ефективний спосіб працевлаштування та підбору працівників

30 березня 2017

gr 22.07.09 slujbaЗ метою пошуку нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавців у вирішені кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування 21 березня 2017 року спеціалістами Чигиринського районного центру зайнятості на  замовлення ФОП Наливайко О.М, відділу освіти Чигиринської РДА та Філія «Чигирин» ТОВ СП « Нібулон» проведено «Ярмарок вакансій» для підбору працівників за професіями  «Електрогазозварник», « Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва », « помічник вихователя» та « завідувач відділу », « продавець продовольчих товарів».

В міській раді обговорили можливості реалізації проектів розвитку

29 березня 2017

Почесний директор громадської організації «Польський дім Чигиринщини» Мечислав Дуркалець завітав в Чигирин та зустрівся з міським головою Буханцем С.І. та секретарем міської ради Іващенко Л.Ф.

Мечислав Дуркалець – професійний історик. Однак він вже 15 років працює в Україні. Нещодавно він  презентував свій проект «Чигирин – мала Європа».

 

– За цей час я став патріотом України і, особливо, Чигиринщини. Мені вдалося створити таку програму, яку назвав «Чигирин – мала Європа». У ній, зокрема, закладено і потужній культурно-історичний пласт, зазначив пан Дуркалець

Інформація для осіб – учасників АТО та прирівняних до них осіб

20 березня 2017

ato1111Громадська організація «Сила права»– це об’єднання небайдужих юристів-активістів, що ставлять на меті безоплатний правовий захист кожного громадянина який постраждав  від злочинних дій Російської Федерації. ГО «Сила права» надає безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду та до фактичного отримання компенсації завданої шкоди. 

22 березня відбудуться збори Громадської ради при Чигиринській міській раді

20 березня 2017

ustanovch 485x33015 березня 2017 року на черговій ХХІІ сесії Чигиринської міської ради затверджений персональний склад Громадської ради при Чигиринській міській раді. До складу Громадської ради ввійшли представники різних громадський організацій:

Глазунова Діна Миколаївна – голова благодійної організації  «Фонд розвитку Чигиринщини»

Діденко Яніна Леонідівна – представник громадської організації  «Польський дім Чигиринщини»

Жук Діна Іванівна – представник громадської організації  «Ми– Чигиринці»

Скликання ХХІІІ сесії міської ради VIІ скликання

20 березня 2017

but51Керуючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.    Скликати ХХІІІ сесію міської ради VIІ скликання 30 березня 2017 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

Вітання з Днем комунальника

17 березня 2017

jkhПерш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. 
Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.
Представники сфери побутового обслуговування роблять своїх земляків красивими, доглянутими, а їх життя – комфортнішим. 
Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. 

Оголошення

16 березня 2017

     ogolКомунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради повідомляє  споживачів про  зміну  ціни/тарифу  за послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій з 03 квітня 2017 року. Нові тарифи встановлені  та вводяться  в дію Рішенням виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 14.03.2017р. № 3-28. Загальний розмір тарифу, його структура, перелік послуг та щомісячна плата за 1 м2 загальної площі квартири власника житлового приміщення (квартиронаймача, орендаря)  становить:   

ЗВІТ міського голови Степана Буханця перед територіальною громадою міста про підсумки роботи Чигиринської міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік

14 березня 2017

Рисунок1Враховуючи вимоги пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 13 Регламенту Чигиринської міської ради VІІ скликання я хочу прозвітувати перед вами про роботу Чигиринської міської ради, її виконавчого комітету про те, що вдалося нам зробити у 2016 році, що залишилося невиконаним, на чому потрібно акцентувати увагу на наступні роки. 

Хочу відмітити, що свою роботу, роботу міської ради та її виконавчого комітету я будував, виходячи з вимог та повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» і спрямовувалась вона на вирішення таких основних напрямів: виконання міського бюджету, забезпечення роботи галузей житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послуг населенню міста, покращення благоустрою міста, функціонування дошкільного навчального закладу,  інших сфер життєдіяльності міста.

<<  23 24 25 26 27 [2829 30 31 32  >>