Cкликання ХV сесії міської ради VIІ скликання

31 жовтня 2016

ogolКеруючись підпунктом 8 пункту 4 частини 1 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.    Скликати ХV сесію міської ради VIІ скликання 09 листопада          2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ.

Оголошення

28 жовтня 2016

ogolШановні жителі Чигирина! Звертаємо Вашу увагу що на офіційному сайті Чигиринської міської ради з’явилась можливість подавати електронні петиції, які будуть обов’язково розглянуті, у разі якщо така петиція назбирає не менше 100 голосів підтримки за 30 календарних днів.

Для створення та/або підтримки петиції потрібно авторизуватись на сайті. Для цього потрібно зайти в розділ «Вхід» та заповнити відповідну форму. (див. фото)

Увага! Громадське обговорення!

24 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1694 га для розміщенням Кафе-бару ВТФ «Вікторія» в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Гетьманська, 24А Черкаської області.

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 12.12.2012          № 11-545/1  «Про надання виробничо-торгівельній фірмі «Вікторія» дозволу на розроблення детального плану території та видачу містобудівних умов і обмежень по об’єкту кафе-бар по вул. Гетьманській,24а в Чигирині».

 

Розробник детального плану  територій КПВАПП «АРХБЮРО».

Увага! Громадське обговорення!

20 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 1,4449 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 52А Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 29.06.2016          № 69-10/VII  «Про розроблення детального плану територій по вул. Б.Хмельницького, 52А в м.Чигирин, Черкаської області».

Увага! Громадське обговорення!

20 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 1,1000 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Б.Хмельницького, 52А Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 30.09.2016 №130-14/VII  «Про розроблення детального плану територій ДНЗ «Зірочка» по вул. Б.Хмельницького, 65 в м. Чигирин, Черкаської області».

Увага! Громадське обговорення!

20 жовтня 2016

ogolЧигиринська міська рада оголошує громадське обговорення детального плану територій площею 0,1473 га з розміщенням ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та садівництва в межах Чигиринської міської ради  в м. Чигирин по вул. Остапа Вишні, 26 Черкаської області.

 

Підставою для розроблення проекту є рішення міської ради від 30.09.2016 № 146-14/VII «Про розроблення детального плану територій по вул. Остапа Вишні, 26 в м. Чигирин, Черкаської області».

Святкування Дня міста.

18 жовтня 2016

 DSC004614 жовтня місто Чигирин - Гетьманська столиця, святкувало День міста. Зважаючи на той факт, що саме в цей день українці святкують християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, до свого рідного куточка з'їхалися люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день місто радо зустрічало і гостей.

 

         Заходи розпочалися із покладання квітів до пам’ятників Богдана Хмельницького та Небесної Сотні, обеліска Слави, могили воїна АТО, чигиринця Павла Антоненка.

Шановні жителі Чигирина!

17 жовтня 2016

ogolВиконавчий комітет Чигиринської міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону 17 жовтня 2016 р.

При підготовці до нього 13 жовтня підприємством «Чигиринські теплові мережі» було подано до НАК «Нафтогаз України» заявку на встановлення лімітів споживання природного газу для виробництва теплової енергії.

У зв’язку з тим що, станом на 17.10.2016 р. вказані ліміти по ГП «Чигиринські теплові мережі» НАК «Нафтогаз України» не заведено та до відома газорозподільного підприємства не доведено, підприємство позбавлене можливості провести пуск котелень та забезпечити початок опалювального сезону в місті.

Наразі апаратом Чигиринської міської ради докладаються зусилля задля забезпечення теплом населення та установ міста.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Міськвиконком

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСТА

13 жовтня 2016

111ДОРОГІ ЧИГИРИНЦІ!

Славна громадо древньої гетьманської столиці і всі причетні до неї своєю душею та добрими справами.

Щиросердечно вітаю всіх Вас із світлим святом, яке сьогодні нам Дарує свята матінка Покрова – із Днем Міста.

 Чигиринцям випала славна історична доля бути спадкоємцями гетьманської слави та козацької вольниці наших звитяжних предків. Поставним міцним форпостом на межі слов’янської держави і Дикого поля, Чигирин довів світу, що це не окраїна, а саме, украяна Богом, благословенна земля, ім’я якій – Україна. Тут народжувалась наша країна, тут здіймалась на ноги українська державність, наша воля і незалежність.

Підготовка до Дня міста

12 жовтня 2016

2121Комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради проводить підготовку до проведення Дня міста Чигирина, святкування якого відбудется 14 жовтня. Проводятся роботи з санітарної очистки узбічя по вулиці Черкаській та Б.Хмельницького, прибирання центральної частини міста. До робіт залучена додаткова техніка.

 

 

<<  23 24 25 26 27 [2829 30 31 32  >>